Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 912 294

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

Jani23
10.06.2022 2 z 5

V knize jsem se totálně ztratila a vpodstatě do konce jsem nechápala, jak to tedy s postavami je. Nijak mě kniha nenadchla, moje očekávání bylo jiné..

Lexie321
29.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Osobne si myslím, že kniha bola úžasná a zaslúžila by si oveľa vyššie hodnotenia. Prvá časť bola trocha chaotická aj keď od začiatku som typovala, že Vanessa a Nellie sú tá istá osoba.
Ale druhá a tretia boli brilantné od začiatku do konca. Štýl písania bol skvelý. Aj ked zápletka bola rovnaká ako od Liv Constantine Posledná Pani Parrishová, Manželka medzi nami mala v sebe niečo oveľa reálne a hlboké. Vanessa mi prišla veľmi ľudská a skutočná a s každou kapitolou som sa o nej dozvedela niečo nové, čo posunulo dej dalej. Epilog a vysvetlenie kto bola Emma bola skvelá čerešnička na torte.
Knihu určite odporúčam každému kto ma rad drámy ako aj psychológické thrillery!

goergina
11.05.2022 4 z 5

Od knihy jsem čekala více (vzhledem k recenzím). Moje chyba. Nicméně kniha se mi líbila, děj mě vtáhl, nenudila jsem se. Napínavý psychologický román. Mohu doporučit.

Emma27
24.04.2022 5 z 5

Kniha mě zaujala,nicmeně jsem se nemohla začíst,nebavilo mě to a chtela jsem knihu odložit.Nakonec mě překvapil konec,ktery jsem nečekala.

VendulaB
22.04.2022 3 z 5

Kniha mě zklamala. Nejenže mě nebavil samotný děj - kniha byla velmi rozvláčná, děj se strašně táhl a rozhodně nepádil ve strhujícím tempu, ale nekonal se ani žádný očekávaný zvrat či překvapivé vyústění. Nápad dobrý, provedení slabé.

Morgaine07
20.04.2022 5 z 5

(SPOILER) (audiokniha)
Tak tohle byl mazec, čekala jsem sice psychologické dílo, kde nebude vše jak se na první pohled zdá, ale stejně mě to mile překvapilo. Richard...bohatý, pohledný a prostě úžasný... ale jen na první pohled. Na tyhle narcistická egoistická ho**** jsem už opravdu alergická, ale stále mě baví o nich číst. Stále mě baví jak se ženy spojí a vyhrají nad muži. Dívka ve vlaku, věř mi, za zavřenými dveřmi a posledni paní Parishová... co mají tyto krásné knihy asi společného :-) i když u paní Parishové, kterou jsem přímo zbožnovala mi tato kniha připadala jako přes kopírák v určitých detailech. Příběh mě opravdu bavil a doporučuji ho všem.

Karoley
06.04.2022 5 z 5

Která je ta druhá?
Příběh o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Vanessa, Nellie, Ema, Richard a jejich milostný propletenec.. A nic není tak, jak to zprvu vypadá.

Dějový zvrat mezi první a druhou částí byl opravdu překvapivý, něco takého by mě nenapadlo. Přečteno za dva dny, od knihy se nedalo odtrhnout!
Už jsem si v knihovně objednala Anonymní dívku!

"Pravda je jediný způsob, jak se pohnout dopředu."

Mišák240
04.04.2022 4 z 5

Příběh byl čtivý, ani mně nepřišlo, že dle recenzí by byla kniha až tak moc "psycho". Jen ten konec s manželem mi přišel hodně rychle vyřešený...

Lka
20.02.2022 3 z 5

Audiokniha :

Kniha mě od začátku bavila, čekala jsem co z toho vyleze. Ale celkově to bylo zmatečné, překombinované.

Lucia1989
14.02.2022 3 z 5

Na začiatku ma kniha bavila a to, čo niektorí popisujú, že ich kniha nebavila, lebo nevedeli, ktorá kapitola je o ktorej žene, mne tak vôbec neprišlo. Napriek tomu bolo celkom jasné, kde je pointa knihy a ku koncu to až také zaujímavé nebolo. Aj keď úplne posledná kapitola vniesla do príbehu ďalšiu zaujímavosť, ktorá ale podľa mňa aj tak nebola nijako špeciálne dôležitá. U kníh tohto typu sa mi viac páčila Dívka ve vlaku alebo Za zavřenými dveřmi.

Emil259
13.02.2022 4 z 5

Doporučuji. Takové “jiné”, než klasické detektivky.

Nikusha
18.01.2022 2 z 5

Jak tady už mnohokrát zaznělo první polovina byla poutavá, člověka navnadila, ale pak přišlo totální zmatení kdo je kdo (nejspíše záměrem). To mě ale kdovíjak neoslovilo, že bych si řekla "aaahaaa tak takhle!" spíš "aha hm no jo." Příliš omáčky, zbytečnosti kolem, přestávalo mě to po půlce bavit. Za mně nic moc.

Youn@n
17.01.2022 4 z 5

mně se moc líbila

Jessie26
01.01.2022 3 z 5

Kniha byla místy napínavá a pro mě zajímave vymyšlená, ale spis oddychovka:)

maličkán
30.12.2021 5 z 5

Hned zpočátku mě kniha chytla a už nepustila. Přiznám se, že v druhé části mi pěkně zamotala hlavu, musela jsem přemýšlet i listovat zpětně již přečteným, ale dále se všechno objasnilo a krásně ubíhalo dál. Konec mě dostal. Doporučuji všem, kdo má rád napětí v rodinných vztazích.

janik6969
18.12.2021

mě se tato kniha nelíbila, strašně velká slátanina, a na konci blbost největší: najít v New Yorku tu správnou Vanessu? Vše co dělala, dělala proto, abych odešla od manžela, kterého miluje. Raději mám přímočařejší příběh, ne takový, kdy nám jednu chvíli spisovatel tvrdí něco, co za chvíli popírá a tvrdí, že to bylo naschvál. Nevím, kdo byl větší magor, jestli ona nebo on, nebo autor? Nedoporučuji, škoda stráveného času

babouk1918
15.12.2021 4 z 5

Kniha se mi četla dobře. Nic jsem si od ní nesliboval, neměl jsem žádná očekávání, takže mě docela mile překvapila. Zajímavé zvraty a zajímavě a nevšedně pojatý příběh. Spokojenost.

Komaeda
11.12.2021 2 z 5

Zdlouhavé, nudné, nijaké

Kubajzz
29.11.2021 5 z 5

Tak za mě bylo tohle super. Knížka mě chytla a nešla odložit. Doporučuji

katynka78
10.11.2021 2 z 5

Velmi nerada píšu negativní pocity ohledně knih, ale tak je jasné, že ne všechno, co čteme, se nám bude líbit.
Ke knize jsem se dostala po delší době, co jsem o ní věděla, ale nakonec jsem po ní sáhla, protože anotace zněla výborně a já byla zvědavá, co se z toho vyklube. K rozlousknutí této otázky jsem zvolila audioverzi, kterou zachránila paní Jana Štvrtecká svým velmi příjemným hlasem.
No - styl mi naprosto nesedl. Hopsání z jedné postavy na druhou i v rámci kapitoly, odstavce, než pochopíte, co a jak, mi byl nepříjemný.
Nevadí mi v knize dlouhosáhlé popisování pocitů postav, ale obtěžuje mě naprosto tupé popisování i všeho okolo, což často považuju za zbytečné a knize to přidá stránky navíc, které k příběhu nejsou potřeba. Čtenář není tupec a umí si dost věcí představit
V první čtvrtině knihy jsem odhadla jednu zápletku, ostatní mi byly skryty a odhalily se na konci, to nevadilo. Závěr mě překvapil, líbil se mi, to nebyl špatný nápad.
Ale tolik odboček a jen jedna dovysvětlena? Mně zůstalo tolik otázek nezodpovězených a to je něco, co bytostně u knih nejvíc nesnáším. Zastávám názor, že když si autor, v tomto případě dvě autorky dají takovou práci s odbočkami, zápletkami, matením čtenáře, kterému se z toho vaří mozek, tak by mohly vše vysvětlit a nenechat nic jen tak. Pak to působí, že buď se jim to nechce vysvětlit a nebo že se do toho tak samy zamotaly, že si na to nevzpomněly a to ani po několikátém čtení.

Za mě překombinované, nedovysvětlené a navíc ty důvody vedoucí k chování některých postav spíše směšné. Mrzí mě to, ale zklamala jsem se. A to hodně.
Dvě hvězdičky za nápad, psychologii postav, za audio.