Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 912 294

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

marketa.marketa
13.01.2019 2 z 5

První půlka knihy mě naprosto pohlitila a měla jsem dojem , že je to jedna z nejlepších knih , kterou jsem za poslední dobu četla . Opak je však pravdou .. v druhé části knihy jsem jsem na okamžik ztratila niť a měla pocit , že se v knize ztrácím . V zápětí co jsem se v dějí začala znovu orientovat a hlavní zápletka byla odhalena začala kniha pomalu ztracen můj zájem . Celkově bych hodnotila knihu jako slušný začátek a nudný konec . Děj mě ničím nepřekvapil a konec byl spíše zklamáním .

kiraa
12.01.2019 3 z 5

Nic z čeho bych si sedla na zadek, žádnej majstrštyk, ale na druhou stranu, už jsem četla jiný propadáky. Odhalení vypravěčky a identity postav bych naopak označila za celkem vyvedenej kousek. A teď co mi chybělo. Spád, akce, přitažlivější děj nebo přinejmenším vyvedenější závěr. Bohužel, borec nakonec taky nepřišel. Troják jak vyšitej a s odřenejma ušima jako prase.

lipi
07.01.2019 odpad!

Knihu jsem dočetla do poloviny, ale pořád jsem nechápala kdo je kdo, co je co a v jaké že to zrovna době se příběh odehrává. Začala být z toho až nuda a proto jsem knihu odložila, neboť se už vážně číst nedala.

Pussynka984
04.01.2019 2 z 5

Četbou této knihy jsem si kratila dlouhé chvíle v práci. Kniha se nečetla špatně, ale v jednu chvíli jsem byla, jako někteří, zmatená kdo je kdo. Čekala jsem od knihy více, konec mě moc neuspokojil. Možná skloubení dvou autorek není ten nejlepší nápad :)

Coucouha
02.01.2019 3 z 5

Tak nějak jsem od tohoto thrilleru čekala více...neříkám, že to byla špatná kniha, postavy se mi líbily, kniha se četla v podstatě sama, ale závěr tak nějak vyšuměl do ztracena. Za měsíc si už pravděpodobně ani nevzpomenu o čem kniha byla.

ctenarkaEva
01.01.2019 3 z 5

Čekala jsem Top thriller, jak slibovala nálepka na obálce, ale toho jsem se bohužel nedočkala. Spíš mi tato kniha připadala jako psychologický román o nevydařeném manželství. Začátek se mi celkem líbil, ale postupně jsem se začala ztrácet v tom, kdo je vlastně kdo a někdy i v ději. Někomu se úplný konec knihy zdál už moc překombinovaný, mně se líbil, bylo to překvapení. Přece jen se mi ale víc líbila kniha Poslední paní Parrishová, se kterou jsou si dost podobné.

Summer7
29.12.2018 2 z 5

Dobré, ale nic extra. Začátek to má celkem slibný a zápletka vypadá zajímavě, postupem času to však rychleji a rychleji upadá a vlastně kniha popisuje jen hodně špatné manželsví a proměnu osobnosti..
Celou dobu jsem čekala na nějaký ten wow moment, ale nepřišel. Závěr mi přišel jako na rychlo vymyšlený..
Knihu jsem četla na dovolené u moře, kde jsem již jinou knihu neměla, takže jsem ji přečetla během 3dní. Věřím, že číst ji doma, tak rychle by přečtená určitě nebyla.

nemer
29.12.2018 3 z 5

Začátek dobrý, postupně horší a horší. Výsledkem je neuvěřitelný příběh až slátanina. Hodnotím s časovým odstupem (hned po přečtení by hodnocení bylo zřejmě ještě nižší než nyní), protože jsem na knihu "zapomněla" (to také hovoří samo za sebe) B. A. Paris jsem původně vložila dost nízké skóre (typově velmi podobné příběhy), ale po srovnání s touto autorkou zvyšuji hodnocení B. A. Paris.

Princezna_V
26.12.2018 3 z 5

1/3 dobrá, potom nehorázná slátanina.

Chmelda1975
20.12.2018 4 z 5

Napínavá až do konce a ten konec,ten mně teda dostal :)))

veruptackova
16.12.2018 4 z 5

Kniha byla jiná než jsem ji čekala. Skvěle napsaná a plná překvapivých zvratů. Za mě 4,5 ⭐️.

nicole1990
15.12.2018 5 z 5

skvělý thriller plný zvratů. Fakt parádní až do poslední stránky :-)Akorát jsem měla docela zmatek v postavách která je která. Jinak se to četlo hodně dobře a bylo to napínavé. Trošku mi to připomělo poslední paní Parrishovou nebo za zavřenými dveřmi .

kikies
12.12.2018 3 z 5

Zajímavý nápad, poměrně originálně podaný, ale mně osobně vadí ten zmatek - jako čtenář si chaos v tom, kdo je kdo, moc neužívám. A když už došlo na drama, tak mi to přišlo až moc vyhrocené.

jasmína
08.12.2018 4 z 5

Až na to, že jsem byla od poloviny dost zmatená, která je která, se kniha čte velice dobře a je napínavá.

ponelopa
07.12.2018 3 z 5

Od začátku až téměř do konce skvělé, napínavé, nemohla jsem se odtrhnout...bohužel závěr mě trošku zklamal, připadalo mi to trošku překombinované a přitažené za vlasy.

Marčullkas
02.12.2018 3 z 5

Napínavý a zajímavě propletený příběh.

oolinkaa
01.12.2018 5 z 5

Super.tento žánr miluji. Ač v tom vidím velkou podobnost s poslední paní parrishova, vůbec mi to nevadí a jsem ráda, že jsem se ke knize dostala a přečetla ji..moc se mi líbila,prectena za 2dny..

Bramhr
30.11.2018 4 z 5

Kniha se četla dobře. Chvílemi prekombinovana, na konci už mně tak nebavila. Paní Parishova mi přišla lepší.
Ona trauma- on trauma. Psycho tam-psycho sem. Tak kdo vlastně...
Nejlepší okamžik Asi uprostřed. Pak spíš nuda.

verushka19
28.11.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře. Byla napínavá. Nešlo se od ní odtrhnout. Ale ten konec mě docela zklamal. Čekala jsem lepší zápletku.

Janča089
25.11.2018 3 z 5

Kniha nebyla tak čtivá a svižná jako to umí jiní autoři. Námět opravdu podobný jako u Poslední paní Parishové (takže trochu zklamání, že nic nového), která mně se líbila víc a četla se lépe. Rozuzlení na konci bylo zajímavé, ale už to celé knize hvězdičku nepřidá.