Manželka mezi námi

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách.

Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 3.8677
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Motto

The Wife Between Us, 2017

Kniha Manželka mezi námi

Pine

Přestože budete chvíli tápat, jestli teď vypráví příběh Nellie nebo ta druhá, přestože se párkrát dostaví pocit déjà vu, že něco podobného jste už četli, přestože Vám to bude připadat překombinované, průměrné i průhlédné, budete číst dál.
Kdo si libuje ve složitých vztahových pletencích, přijde si na své.

jana8352

Ze začátku mě kniha trochu nudila ke konci čtení však nabralo na síle, dobrá knížka.

lenkavildomcova

Napínavá, překvapivá. Přečteno jedním dechem...

Evaho73

Vzťahový trojuholník dvoch žien a jedného muža ovplyvnených určitými udalosťami v ich živote, ktoré so sebou zdanlivo nesúvisia, ale nakoniec sa prepoja a odhalia prekvapivé vyústenie zápletky.
Celkom som si užívala nečakané dejové zvraty, ktoré ničili moje predpoklady pri odhadovaní ďalšieho vývoja tohto vzpletitého vzťahu.
Každá postava bola zároveň svojím spôsobom aj obeťou a nevedela som sa rozhodnúť, ktorá si svojim či už dobrým alebo zlým charakterom, získala moje čitateľské sympatie.
Nakoniec nie je to cieľom dobrého psychologického thrilleru ?
Asi áno, ale predsa bol koniec z môjho pohľadu až príliš prekombinovaný...

Keporkakyně

Není zrovna med číst o tahle šílených a posedlých postavách. Jejich extrémní, přehnané chování bylo dost mimo mísu, s knihou mám tak spojené spíš nepříjemné pocity než nějakou zábavu.

kackahracka

Říkala jsem si, že se na recenzi vyspím, že přece není možné, abych každou druhou knížku ocejchovala hodnocením "odpad". Usínala jsem naštvaná (kolik času jsem čtení věnovala), ale s předsevzetím, že se pokusím najít nějaký klad. Tak ano. Zvrat, dělící první část knížky od druhé, byl skvělý. Za ten si autorka rozhodně nějakou hvězdu zaslouží. Ale ten celkově tupý příběh!!!
Byla to tak nesmírná blbina, že stále váhám, jestli jsem to s tou jednou hvězdou přece jen nepřehnala. Prosimvás, nečtěte to.

BlueTer

Kniha byla od začátku velmi čtivá a jak vám slibuje už obal knížky, tak nehledě na to, co si myslíte, tak si myslíte špatně.
Trochu mi vadilo části vyprávění, kdy vyprávěla, o tom jak vyprávěla, ale bylo to jen místy. Naopak mi vůbec nevadilo střídání pohledů, nebo luštění, kdo je kdo, protože mě to bavilo. Úplně vidíte, jak odlišné Nellie a Vanessa jsou. Opravdu velmi čtivé a napínavé až do konce.

annettka1098

Autorky si se mnou hezky pohrály. Myslela jsme si, že to bude taková klasika, kdy za vše může samozřejmě zlý manžel. Po první části jsem ale měla pěkně zamotanou hlavu. Konec už mi přišel takový nereálný a trochu přehnaný. Čtení jsem si ale užila.

Dívka ve vlaku
Dívka ve vlaku