Manželka medzi nami

Manželka medzi nami https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399875/bmid_manzelka-medzi-nami-uzN-399875.jpg 4 912 294

Psychologický thriller o manželstve, zrade a nebezpečných pravdách, ktoré sa skrývajú medzi riadkami. KTORÁ JE TÁ DRUHÁ? Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Lindeni

The Wife Between Us , 2017

teepe
15.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Bylo to fajn, bavilo mě to. Ve 3/4 první části jsem ale začala tušit podle některých náznaků, kdo je Vanessa. Kniha mě držela dlouho v napětí, co se tam vlastně dělo a proč... a pak... škoda, že jsem četla pomocnici dříve, ač je to novější dílo... ale téma náhradnice jsem četla už tam, takže mě zvrat tolik nešokoval. Každopádně za mě 5*.

be_pa
28.03.2024 5 z 5

Za mne plný počet. Poslouchala jsem audioknihu a nemohla se od CD odtrhnout. Sice mi od začátku napadlo, kam příběh směruje, ale ten směr se několikrát nakonec změnil. Poslední dobou čtu jen "má ji rád-nemá ji rád" a tohle byla odvrácená tvář romanťáren. Super.

Stromy
01.03.2024 5 z 5

Špičková záležitost. Doporučuji, nebudete litovat. Nádherně vystavěno. Naše domněnky o vývoji situace a postav musíte několikrát za celou knihu změnit. Překrásný zážitek.

LuckaK.088
19.02.2024 4 z 5

Za mě spokojenost, protože účel splnila = dva příjemně strávené večery. Povedený psychothriller, který má hned několik překvapivých zvratů, zamotaný, ale promyšlený děj, a nechybí ani překvapivý závěr.

mila2411
09.11.2023 4 z 5

Koupeno jako audio, bez velikých očekávání jako doplněk pro běhání a relax. A... nebylo to vůbec špatné. Téma na první dobrou tisíckrát ohrané, ale zde je to jiné a zajímavé...

beer.veronika
10.10.2023 2 z 5

Kniha se mi vůbec nelíbila. Velice zdlouhavá a na začátku jsem se ztrácela..
Jedině konec byl zajímavý :)

Timkim
20.09.2023 5 z 5

Kniha, v mém případě audiokniha, není jistě primárně určena mužům, ale já jsem naprosto spokojen. V knize je dost míst, kde se dej náhle otočí a Vás to nutí dál sledovat vývoj situace. Richard ...narcistický manipulativní šmejd......ale dobře to děvčata sehrála... Ten konec byl úplně super a kdybych napsal " to jsem čekal" , tak kecám.
Dle mého úplně v pohodě 90%.

_Michelle_
02.08.2023 4 z 5

Spletitý příběh, který mě udržoval v permanentním napětí a nutil mě zvídavě obracet další a další stránku. Kniha je napsaná šikovně, tudíž nikdy není vše zcela zřejmé a to co si myslíte, může změnit následující kapitola. Thriller splnil má neskromná očekávání.

Kira747
13.07.2023 5 z 5

Jednim slovem: vyborny!

Kenan
24.06.2023 2 z 5

Za mně zklamání. Tohle by stačilo na povídku.

Misute603
25.05.2023 5 z 5

Přečteno za jeden den, nemohla jsem knihu odložit.
Mně se moc líbila.

castiglione
24.02.2023 4 z 5

Může se to stát i v těch nejlepších rodinách...

KnihoSny
18.01.2023 4 z 5

Manželka mezi námi byla zajímavá jsem se jen trochu ztrácela kdo je kdo ale děj byl skvělí akorád bych zmínila že jsem až na konci pochopila oč vlastně jde :D

SynD
13.01.2023 2 z 5

překomplikovanost ve spojení s podřadnou kvalitou - a celé je to zbytečně dlouhé. četla jsem v originále, a tak za literární ukoptěností zjevně nestojí překlad.

dzejkbeltygros
09.01.2023 4 z 5

Dlouho jsem netušila, jestli čtu o koze nebo o voze, bylo to skvěle zamotané. Četlo se to lehce a rychle. Mám takové psychologické thrillery ráda. Takže určitě doporučuji.

Vatter83
10.12.2022 4 z 5

Poměrně čtivé od začátku, ale ten závěr tedy velké překvapení. Všechny postavy se prolnuly, vše do sebe zapadlo. I když to čtení mi přišlo zdlouhavé, závěr to celkem vynahradil.

dlabikk
01.11.2022 4 z 5

Ze začátku jsem byla trochu z knihy zklamaná, nemohla jsem se začíst, nicméně mne nakonec příjemně překvapila. Konec jsem nečekala, ani netušila. Bohužel jsem poslouchala audioknihu a neseděly mi změny hlasu vypravěčky u mužské postavy. Určitě ale doporučuji, mile překvapila :o)

kkubelkova
26.10.2022 5 z 5

Děj se mi líbil od začátku. Tuto knihu řadím mezi knihy, od kterých jsem se nemohla odtrhnout, už jen to, že jsem ji přečetla za jeden den, o něčem vypovídá. Doporučuji všem.

Julinka679
15.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Manželka mezi námi je spíše takový mix chaosu, zvláštních postav a mnohdy až moc divného chování.
Knížka se nečetla špatně, to je určitě jedním z pozitiv, rozhodně se mi líbil styl jakým byl příběh napsán, kdy do konce "nevíte", která žena je která. Schválně píšu uvozovky protože mi to "odhalení" došlo někde uprostřed, možná i dřív.
Úplně jsem nepochopila anebo mi prostě nesednul ten vztah bratr-sestra, kde se sestra chovala spíše jako milenka než sestra... No, nevím jak vám ale mě to přišlo divný...
S přivřenýma oběma očima 3*.

Mečko
11.07.2022 2 z 5

Při přečtení obsahu a uvedeni top thriller na obálce knihy jsem měla větší očekávání od příběhu. Chvilkami se kniha četla sama, ale když to vezmu celkově, tak se mi čtení táhlo. Měla jsem chuť jí nedočíst. Neseděl mi začátek, měla jsem pocit, že ho chce za každou cenu získat zpátky a nakonec z toho vyplynulo, že chtěla ochránit další ženu před jejím bývalým manželem...