Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4978 1472

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

malýčtenář
23.07.2022 5 z 5

Další bezvadný příběh plný napětí a zvratů. Opět autorka nezklamala. Jdu ihned na další knihy.

veronika9761
19.07.2022 4 z 5

Napinak jako blazen. Konec malilicko nezapada, ale celkove za me fajnovka.

Michelle.Bee76
18.07.2022 5 z 5

Vážení, tak toto byla jízda!!! Byla to neskutečná knížka a nedalo se od ní odtrhnout. Závěr knihy tu některé rozesmutnil, ale mně osobně se nesmírně líbilo, jak knížka skončila. Úplně skvělý závěr ! Je to moje první kniha od spisovatelky Shari Lapena a bojím se, zda ty další od ní budou také tak napínavé, chytlavé a plné zvratů, u kterých si budete nahlas říkat "noo týý joo!" . Knihu jsem přečetla za jeden den. A za sebe doporučuji.

ruzenka8973
16.07.2022 2 z 5

Čekala jsem víc... Za mě konec úsměvný...

netopýrek1985
13.07.2022 4 z 5

To jako vážně. Mě se to moc líbilo děj byl pořád napínavý a ten konec docela překvapující

lil320
12.07.2022 2 z 5

Upřimně jsem po těch pochvalných recenzích čekala daleko více. Jak níže řečeno,taky jsem přeskakovala, děj nebyl moc překvapivý, dost předvidatelný.

elki
03.07.2022 5 z 5

Napínavé čtení, přečetla jsem za krátkou dobu, konec byl překvapivý.

Emma27
25.06.2022 3 z 5

Kniha je takova pruměrná,čtivá konec me trochu prekvapil.

Edona
15.06.2022 4 z 5

Paradoxně jsem Manželé odvedle četla jako jednu z posledních od S. Lapeny, které mi zbývaly přečíst. Kniha je čtivá, napínavá a zvraty rozhodně můžete čekat v průběhu celého čtení, konce nevyjímaje. Doporučuji.

brunettlibrary
14.06.2022 5 z 5

Kniha je skvělá, která se četla sama. Držela mě napnutou po celou dobu čtení a konec jsem dopředu neodhadla. Musím říct, že jak se děj kroutil, tak se mi měnil i názor na postavy. Takže nemůžu říct, že jsem je měla jen ráda nebo jen nerada. Skvělý triller, doporučuju!

KnihoSny
08.06.2022 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala že jim to patří že malé miminko se ne nechává bez dozoru.....Ale když pak člověk poslouchal dál a dál a začnou mu docházet věci tak pak se staví na stranu matky pak zas otce pak se to za mota a konec nikdo ne čekal :D teda aspon já ne :D

dasha0306
31.05.2022 4 z 5

První část knihy se mi táhla, prvních sto stran mi vůbec neutíkalo a říkala jsem si, co, na té knize ostatní mají. Ale poslední třetinou jsem byla tak pohlcená, že jsem ji vzala na zátah. A ač jsem se k závěru už věděla, jak to je a může to dopadnout, protože indicií bylo dost, tak i tak to ve mě budilo napětí.

knihomolkaMist
28.05.2022 5 z 5

Uuuf! Shari to umí! Neskutečný psycho thriller, který mě na konci, ostatně jako všechny knížky Lapeny, nechal s ústy dokořán. Včele doporučuji :)

klarat13
26.05.2022 3 z 5

Tato knížka od autorky mi přišla utahaná a zdlouhavá. Ani mě vlastně zvlášť nepřekvapilo jak to dopadlo. Od půlky knížky jsem přeskakovala a těšila se na konec.

Lexie321
25.05.2022 4 z 5

Kniha bola super ale od dokonalosti ju podľa mňa delili tie posledne 2-3 strany, ktore to aspoň pre mňa dosť pokazili. Kniha sa čítala ľahko, dej bol zaujímavý a postavy realne. Zvrat bol super ale ten koniec ma vôbec nenadchol.

Pine
24.05.2022 3 z 5

Taková oddychovka (celkem i reálná) na dvě odpoledne u vody, dobře se čte, text je nenásilný, řádky ubíhají, vy se postupně prodíráte těmi zvraty a rozmotáváte propletenec příběhů osob, ke kterým nijak extra nepřilnete.
Někdo by mohl Lapeně tvrdit "Jedna vražda stačí, drahoušku", ale vlastně mě ten závěr nijak neurazil, tak nějak do toho mentálního rozpoložení seděl. Co ale musím vytknout, tak opakování situací, zjištěných informací.
Jo a kdo do cca osmé kapitoly nechytne tik v oku při slovu "bodýčko", vyhrává u mě zlatého bludišťáka.

Ava365
19.05.2022 3 z 5

90 procent knihy bylo super. Jeden zvrat za druhým, rozehráno několik dějových linek a vy toužíte zjistit, jak to vlastně celé bylo. Bohužel závěr vše "zazdil" a hodil celý příběh do kategorie béčkových rádoby thrillerů s nádechem červené knihovny. Škoda.

Meda77
10.05.2022 3 z 5

Takže v rychlosti. Na přebalu knihy opět thriller, což je opět blbost. Kniha je dramatický román s kriminální zápletkou a z poloviny by se dal zařadit i do červené knihovny. Čtení spíše pro dámské publikum, ale zkousnou to i chlapíci. Děj knihy celkem lineární bez velkých nesmyslů. Největším mínusem jsou neustále se opakující věty se stejným sdělením, ty mě vážně lezly na nervy. Jinak se kniha drží v solidním průměru, poctivé 3starsy.Na lepší hodnocení je na trhu více knih s podobnou tématikou. Lepší průměr.

ewi
05.05.2022 3 z 5

asi som cakala nieco lepsie, napinavejsie... do polky knihy sa v podstate nic moc nedialo a koniec mi uz prisiel zbytocne prehnany. "Jeden z nas" sa mi pacilo viac...

maximus13
21.04.2022 4 z 5

Do auta výborná audiokniha. Nic vyloženě komplikovaného. Za mě veliký plus, že se v knize nevyskytuje veliký počet osob. Totiž, že i když knihu déle neposloucháte, tak si děj díky pár postavám ihned vybavíte. Jedna hvězda mínus, neboť ten závěr byl zbytečně rychlý. Takový jako by už snad nebyl čas a kniha se musela odevzdat vydavateli. Proč? Pár stran by klidně ještě snesla. Jinak za mě paráda.