Manžel na dobu určitou / Problémový vztah

Manžel na dobu určitou / Problémový vztah https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299856/bmid_manzel-na-dobu-urcitou-problemovy-v-KQ3-299856.JPG 3 1 1

Lucy Gordon - Manžel na dobu určitou: Byla to velkolepá svatba, která přitáhla pozornost společenských rubrik celého světa - pohledný britský aristokrat Jarvis Larne si bral za ženu půvabnou Američanku Meryl Wintersovou. Nicméně oč okázalejší svatební obřad byl, o to větší podvod znamenal jejich manželský slib! Caroline Anderson - Problémový vztah: Když si Laurie brala Roba Fergusona, byla jejich láska viditelná na první pohled. Dnes však Laurie tráví celé dny sama, zatímco Rob usilovně pracuje. Proto se rozhodne na čas odejít, aby si ujasnila, co vlastně od života očekává…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Convenient Wedding,, The Baby Question , 2002

Kudík
23.12.2023 3 z 5

Pro mě dvě nové autorky, u kterých jsem potřebovala vypnout, ale nějak se plně nezadařilo.

Manžel na dobu určitou (L. Gordon):
Aniž by Jarvis Larne odpověděl na zajímavý inzerát od Meryl Wintersové, přesto se jí nečekaně jako případné manželky dočkal. Tak nečekaně, až si jí musel vytáhnout z vody. Meryl byla číslo, ale co dělat a přát si, jste-li neskutečně bohatá, jen Vám cestu k ještě k většímu bohatství blokuje Vaše svoboda.

Problémový vztah (C. Anderson):
Laurie se dostala do zlaté klece, ale sama si našla pomoc a cestu jak z ní ven, i když možná stačilo pouze pootevřít dvířka, protože Rob jako manžel nebyl vůbec špatný. Možná dával slovu workoholik další rozměr, ale v ostatních směrech, např. vztahem k živým (čtyřnohým) tvorům byl nadprůměrný.

harlekýnky

Část díla