Manolito vytahuje špinavý prádlo

Manolito vytahuje špinavý prádlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284523/mid_manolito-vytahuje-spinavy-pradlo-I3y-284523.jpg 5 12 4

Manolito Brejloun série

"Manolito vytahuje špinavý prádlo" je čtvrtou knihou úspěšné série o španělském chlapci Manolitu Brejlounovi. I tento díl je přímo nabitý zábavnými anekdotami a komickými situacemi. Manolito poprvé pozná lásku, kterou k němu zahoří nová záhadná spolužačka Melody Martínez. Dozvíte se také, jak se slaví španělské Vánoce a jak probíhá tradiční Jízda Tří králů, během níž Manolito na vlastní brýle uvidí svého otce převlečeného za Římana. Se svými nerozlučnými přáteli se také vydává na koledu, jejímž jediným výsledkem bude, že ztratí Manolitova mladšího bratra Blbečka. Vše dobře dopadne a čtenáři se opět budou mít na co těšit v dalším díle.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Omega

Como molo! , 1996

KaMal
KaMal
08.08.2019 4 z 5

Docela vtipné, i když ne ve všem odpovídá naší kultuře. "Blbeček" je bez chyby.

lenka31
lenka31
05.05.2018 5 z 5

Super...relax...doporučuji!!!

ErikB.
ErikB.
19.05.2017 5 z 5

Tuto knihu vám moc doporučuji,protože se u ni velmi pobavíte.Je stejná asi jako 5.díl,ale trošku o kápanek více.

mmmisulka.r
mmmisulka.r
21.06.2016 5 z 5

Božínku, tohle bylo tak roztomile ujetý :-D. Je úplně jedno kolik mi je let, prostě mě to bavilo!

Elvira Lindo
španělská, 1962
2014  76%Manolito Brejloun
2015  69%Chudák Manolito
2015  80%Frajer Manolito
2017  82%Manolito a blbeček
2016  90%Manolito vytahuje špinavý prádlo

Kniha Manolito vytahuje špinavý prádlo je v