Manipulace s Bohem

Manipulace s Bohem https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64496/manipulace-s-bohem-64496.jpg 4 6 2

Kniha obsahuje pro křesťanství nesmírně výbušný a výzkumný materiál, který její autor sebral a utřídil způsobem čtenářsky vzrušujícím a málem detektivním. Publikace navíc obsahuje dynamický základ skutečného Ježíšova učení, jenž byl po dva tisíce let překrýván četnými církevními manipulacemi.

Náboženství , Záhady

Vydáno: , Dialog

Das Jesus Komplott , 1992

Pirkus
01.08.2017 3 z 5

Již druhá kniha z edice NEJ, která se v originále nazývá Das Jesus Komplott. Na první knihu (česky Záhady boží) tato často odkazuje.

Přebal knihy neodpovídá obsahu knihy (o názvu nemluvě).

Pohled autora, který je přesvědčen o pravosti Turínského plátna neurazí. Knihu považuji za zajímavý protiklad ke knize Turínské plátno (Picknett, Prince).

koczanska
13.02.2016 1 z 5

Bez čtenářské výzvy 2016 bych si tuto knížky určitě nepřečetla. Bohužel jako obohacení to nepovažuji. Přebal knihy láká na napínavě psanou knihu o testech z roku 1988. Napínavé mi to ani moc nepřišlo. Už od začátku knížky je dost patrné k jakému názoru se autor přiklání a k jakému dospěje na konci knížky. No nic, popojedem. :)

Holger Kersten
německá, 1951