Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou

Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404005/bmid_mami-pridej-Rda-404005.jpg 4 175 68

Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Motto

jasmína
18.06.2019 5 z 5

Kniha mě opravdu překvapila a v dobrém.

Dokonce jsem se nahlas zasmála, a to jsem nečekala.

Chtěla jsem původně napsat, že se k žadné činnosti nedá přinutit, ale dá.

Také se snažím přidat na rotopedu, na klasickém cvičení a na běhání po schodech v domě, kde je jich kolem 30 a vyjdu je 5x a postupně chci přidávat, abych se třeba aspoň do roka cítila jako "hubená kráva"????, kdo četl, tak ví...... a abych dělala něco pro své ZDRAVÍ a svou milovanou dcerku.

Určitě to není poslední kniha od autorky a jsem ráda, že jsem na ni v Knihovně natrefila.

Peti081
07.06.2019 5 z 5

Na knihu jsem se těšila moc,kvůli mě blízkému tématu a to mateřství a běhání. Nezklamala,naopak. Pobavila jsem se a děj mi byl několikrát povědomý.Takže za mě super.

Zorka
28.05.2019 5 z 5

Ani nevím, kolikrát jsem se poznala :-). A dost jsem se uklidnila, že jsem vlastně celkem normální.

Lusle
24.05.2019 5 z 5

Moc vtipné a pohodové čtení.

bookcase
22.05.2019 5 z 5

Tak to bylo hodně milé, vtipné a ze života. Chvílemi jsem se smála nahlas. Svobodné čtenářky asi neocení tolik, jako my uspěchané matky. Občas jsem se v tom našla.

ManitraM
01.05.2019 4 z 5

Zábavné čtení na večer, avšak velmi povědomé... dost dlouho mi trvalo, než jsem si uvědomila, že nečtu Gill Sims, a během čtení jsem se musela o tom několikrát ujišťovat... přesto mě knížka velmi bavila a zaslouží si dobré hodnocení i přes pár nehezkých překlepů a pár kýčovitých úryvků...

Arsi
17.04.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Vtipná a velmi čtivá. Bavila mě od začátku až do konce.

aliali
16.04.2019 5 z 5

Velmi vtipná knížka od začátku až do konce, už dlouho jsem se tak nepobavila. Dokonce jsem si ji šetřila, aby mi vydržela co nejdéle.

pro ženy výchova krize středního věku nadváha mateřství mateřská láska rodiče a děti

2020  82%Bokovka
2019  87%Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou
2022  87%Vůbec o nic nejde
2016  98%Vánoce za dveřmi
2017  83%Ať jsou velcí zase malí!

Kniha Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou je v