Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou

Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404005/bmid_mami-pridej-Rda-404005.jpg 4 175 68

Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?... celý text

Mirrites
17.03.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka :) (jen tedy, všiml si někdo chyby - 31. září? :)) )

capricornus
06.03.2020

Mám chuť začít běhat a ještě víc na panáka!!!

simona.p
22.01.2020

Úžasná!!! Každá "normální" matka se v ní najde ;-)

Karimah
19.01.2020 3 z 5

Od začátku do konce takový ten třeskutý humor (jsem tlustá, nezvládám dvě děti, domácnost v 3+1, opíjím se a závidím). I když jsem se párkrát zasmála, celkově mi to spíš lezlo na nervy.

KaterinaS13
11.01.2020 3 z 5

Pěkně napsaná kniha, která mě namotivovala k tomu vyběhnout...

Tevik
25.12.2019 5 z 5

Super knížka, snad každá maminka se v nich musí vidět, akorát obdivuji to rychlé zlepšení běhu mě se to stále nedaří

eva2114
24.12.2019 5 z 5

Vynikajuca. Mila, vtipna, kazda matka , co este pamata deti v skolkarskom/mladsom skolskom veku sa v nej najde. Nasmiala som sa.

Kirtans
22.11.2019 5 z 5

Ze začátku docela trpké čtení, které připomíná všechny ty "mama" knihy. Po pár stranách se ale kniha rozjede svým tempem, vyskočí z řady "mama" kategorie a autorka je více sama sebou. Vánoce jsou skvělá kapitola. Přidaná hodnota jako zabíjačka, běhání a další, je super. Není to čistě jen o tom, že utírat nosy není dovolená. Za mne ano.

klarinka9974
09.10.2019 5 z 5

Hodně mě to překvapilo, úplně jsem se u knihy odreagovala a užívala jsem si každou kapitolu, hlavně tu s dětmi. Sama mám ke knížce blízko, jako novopečená maminka tak i jako učitelka v MŠ, proto mě nejspíš kniha tak bavila. V různých chvílích jsem se hodně na smála a po dlouhé době, mám skvělý pocit z knihy od české autorky. Jen tak dál.

holkamodrookata
07.10.2019

Kdy knihu Mami přidej! rozhodně číst
-jste ženská, nejlépe máma od malých dětí
-nemáte problém zasmát se sama sobě
-máte pár kil navíc a denně prohráváte boj s chutí na čokoládu

Kdy knihu Mami přidej! rozhodně nečíst
-jste chlap
-ženský kolektiv vám absolutně nic neříká
-nemáte děti, nadváhu nebo chuť na víno

ecila13
05.10.2019 4 z 5

Děj tři hvězdičky, čtvrtou přidávám za vtipnost.
Několikrát jsem během čtení vyprskla smíchy.

Karola050716
20.09.2019 4 z 5

Po hrozně dlouhé době kniha od české autorky..Zpočátku mě nebavila, cca prvních 14 dní zápisků bylo plných klišé, aby se to co nejvíc všem líbilo - pitomé nesamostatné děti, obtloustlá matka s nesnesitelnou šéfkou a líným manželem...ale okolo vánoc a rodinných sešlostí se to rozjelo a běh tomu potom dodal náboj, alespoň pro mě...ocení hlavně matky menších dětí, stále začínající běžkyně apod...nakopávající knížka.

mysterygirl
30.08.2019 5 z 5

Uzasne vtipna kniha.Smejete se od zacatku a s kazdou dalsi vetou ..jo a taky se v te knize najdete..nekdy si rikam: autorka snad vidi k nam domu

kusma
21.08.2019 5 z 5

Hodně zábavná kniha. Opravdu jsem se při ní bavila, byla čtivá a několikrát jsem se i nahlas uchechtla. Člověk se často v hlavní hrdince i viděl. A kdo ví, třeba mě i posunula opět blíž k myšlence vyzkoušet to běhání. Knihu doporučuji (hlavně tedy pro mámy v běhu životem ;)

minde
09.08.2019 5 z 5

Kniha mě moc bavila, bylo to trefné, ze života, jakobych viděla samu sebe :-)

Ivanule
06.08.2019 5 z 5

Oddechová zábavná kniha s vtipnými postřehy matky a zaměstnané ženy,která prožívá každodenní trápení jak v poli rodičovství,které jsou opravdu krásné ukázané a každý si z nich může vzít i to,že přesně tak je to přece i v naší rodině:)tak i na poli pracovním,a začne běhat:) Docela mě tím i na to běhání navnadila:)

RADOST
13.07.2019 3 z 5

Vtipně podané postřehy ze života zaměstnané ženy - manželky a matky dvou dětí. V mém, téměř dvojnásobném věku, nepatřím do cílové čtenářské skupiny a mé hodnocení je ovlivněno životními zkušenostmi. Nad knihou nejásám, ale ani ji nezatracuji. Věřím, že čtenářky pobaví, dá jim pocit sounáležitosti i vědomí, že je třeba nikdy se nevzdávat, žít pro sebe i ostatní a prkotiny řešit s nadhledem. Jsou přípravou pro mnohem závažnější životní situace a s odstupem času se stanou radostnými vzpomínkami.

barbora0617
03.07.2019 4 z 5

bavila mě a dost jsem se v ní našla))

Martina023
02.07.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila,byla taková z opravdového života.Zasmala jsem se a říkala jsem si, že je to opravdu fajn pohled na běžnou rodinu.

Karra
26.06.2019 5 z 5

Krásná kniha, ze života.

pro ženy výchova krize středního věku nadváha mateřství mateřská láska rodiče a děti

2020  82%Bokovka
2019  87%Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou
2022  87%Vůbec o nic nejde
2016  98%Vánoce za dveřmi
2017  83%Ať jsou velcí zase malí!

Kniha Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou je v