Máme to rádi zdravě

Máme to rádi zdravě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388439/bmid_mame-to-radi-zdrave-K2c-388439.jpg 4 59 15

Břicháč Tom série

< 4. díl

Nová kniha Břicháče Toma "Máme to rádi zdravě" vám opět přináší spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. A hlavně, tento způsob vaření vás začne bavit! Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání.... celý text

Booky84
12.06.2022 5 z 5

Nejlepší kniha ze série - plno receptů jsem si založila a těším se, až si je uvařím a vyzkouším.

Olous1
30.03.2021 5 z 5

Zapůjčila jsem si tuto kuchařku v knihovně a jsem nadšená receptama,že si jí půjdu zakoupit až otevřou knihkupectví. Hlavně mě potěšilo, že zde autor používá špaldovou mouku a ovesné vločky. Recepty nejsou náročné, takže je zvládne i začátečník.Za mě 100%.

mfajmanova
23.09.2020 1 z 5

Za mě vyhozené peníze. Lákavá obálka knihy skrývá nezajímavé recepty, které mne ničím nenadchly. Prolistovala jsem a odkladám do knihobudky, třeba udělá radost někomu jinému.

jiri77
29.01.2020 5 z 5

Rychlé a zároveň výborné recepty ,které ani moc nestojí a ještě něco uděláme pro své zdraví. Klasickou bábovku moc nemohu,tak jsem si upekl bábovku z této knihy a naprosto skvělá ,jako i jiné recepty z této knihy.

EvikU.
26.11.2019 5 z 5

Já ty jeho knihy fakt miluju.

Marta_P
21.11.2019 4 z 5

Kniha mě příjemně překvapila. Pár receptů jsem zkusila a všichni byli spokojení. Stojí za koupi pro každého, kdo chce žít zdravě.

teer.h
23.07.2019 4 z 5

Velmi dobré a rychlé recepty! :)

Rosana
15.04.2019 5 z 5

Skvělá knížka s recepty pro zdravou výživu a navíc z dostupných surovin. Toho si dost cením. Vyzkoušela jsem kokosovou bábovku a moc mi chutnala. Mám doma všechny Tomovy kuchařky a těším se na další jídla podle jeho receptů.

Tynulda
02.04.2019

Začnu z té ledovější stránky hodnocení a tím je, že 70% obsahu tvoří recepty, které nestojí za zmínku (například profláknuté banánové lívance, různé smoothie bowls,...) a nejsou tedy tak originální a vědět dopředu, že tam jsou, knihu si nekoupím, protože mi přijde zbytečná. Možná ne někomu, kdo se nikdy s podobnými názvy nesetkal, což je v dnešní internetové a kavárenské době prakticky nemožná záležitost.
Na druhou stranu musím ocenit, z jak dostupných surovin jsou schopni uvařit a jsou to jednoduché recepty, které zvládne i kuchyňský neználek.

mia.com
20.03.2019 3 z 5

Srovnatelné s třetím dílem a velké plus je, že jsou recepty jednoduché z dostupných surovin.

attila1
16.12.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha s recepty.

veronika0382
10.12.2018 5 z 5

Máme to rádi zdravě je zkrátka velice propracovaná kuchařka, se skvělými a jednoduchými recepty pro celou rodinu. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

JanaDor
25.11.2018 5 z 5

Recepty jsou většinou jednoduché. Na jedné straně je popis s ingrediencemi a s postupem, na druhé straně je lákavá fotka. Chce to na jídlo myslet předem, nachystat si jídelníček a koupit na to věci, protože ne vše máme doma, i když jsou recepty složeny z dostupných ingrediencí v běžném obchodě nebo ve zdravé výživě. Chce to plánovat a na jídlo se připravit. Knihu chválím a budu se k receptům často vracet. Jídlo je dobré, prospěšné a cena hotového produktu je normální. Takže vzhůru do toho, půl je hotovo. Vydržme co nejdéle "bez".

twerkit
04.10.2018 2 z 5

Bohužel musím tuto knihu hodnotit spíš negativně. Některé recepty již znám od jiných kuchařů, fotkami se přiblížil partičce Jíme zdravě no a některá jídla vypadají ne zrovna vábně.
Myslím, že Tom ztrácí něco z toho, co měl na začátku. ????

p.pavlina
24.09.2018 5 z 5

Skvělé recepty i doporučení pro zdravý životní styl. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví.