Máme presne to, čo potrebujeme

Máme presne to, čo potrebujeme https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454677/bmid_mame-presne-to-co-potrebujeme-2H4-454677.jpg 3 1 1

Ak sa rozhodnete vybrať sa cestou, ktorú vám v tejto nenápadnej knižke vydláždila autorka Karen Casey, zmení sa vám pohľad na život. Jej myšlienky sú ako dopravné značenie, ktoré pomáha obísť napätie, zmätok či zbytočné konflikty, a nájsť vytúžený pokoj a vyrovnanosť. Tieto jednoduché pravdivé posolstvá sú navigáciou na ceste vedúcej k lepšiemu pochopeniu seba aj sveta okolo nás. Niekedy naozaj netreba viac, ako prejaviť ochotu pozrieť sa na svet z iného uhla pohľadu. Ak dokážeme reagovať na aktuálny podnet s pochopením a láskou namiesto toho, aby sme dali priechod svojmu hnevu či strachu, robíme ďalší krok v ústrety životu naplnenému pokojom.... celý text

Lessana
07.10.2020 3 z 5

Knižočka, ktorá sa nedá prečítať naraz. Teda dá, samozrejme, ale jej cieľ by ostal nenaplnený. Cieľ každý deň si pripomínať jednu dôležitú myšlienku a žiť podľa nej.
To sme sa ako ľudstvo dopracovali, keď nám akási cudzokrajná "teta" musí denne hovoriť to, čo má každý v sebe (len mnohí na to akosi s vlastným súhlasom zabudli)?! No... aby som však nebola taký "škarohlíd", ak to v niekom prebudí ľudskosť, resp. seba samého, bude to mať zmysel.

Kniha Máme presne to, čo potrebujeme je v