Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358584/bmid_mame-jak-mit-stastne-miminko-a-nepi-8sY-358584.jpeg 4 84 23

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. Autorky působí jako lektorky a poskytují skupinové i individuální kurzy pro rodiče. Denisa vyrábí vlastní šátky na nošení dětí Mamalatté (mamalatte.cz, https://www.facebook.com/mamalattecz/?fref=ts) a Vanda je zakladatelka úspěšného portálu vanickovani.cz (také https://www.facebook.com/vanickovani/?fref=ts). Na danou problematiku se vždy dívají komplexně, berou v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek. Autorky všem rodičům nalévají optimismus do žil, i když to není lehké, a nikdy je neopouští humor. Své zkušenosti, které získaly jako lektorky, vám teď servírují na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicli.... celý text

Literatura naučná , Rodina , Zdraví

Vydáno: , CPress

barush89
01.02.2018 3 z 5

Kniha je vhodná pro těhotné a nebo čerstvé maminky...je celkem povzbuzující, ale tipy a triky v ní moc nehledejte. Nicméně se čte hezky a občas vžene slzu do oka, či úsměv na tváři:)

josephinn99
10.01.2018 5 z 5

Knihu jsem dostala od Ježíška:) a byla jsem na ni moc zvědavá. Byla velmi hezky napsaná, srozumitelná a přínosná. Moc se mi líbila a mohu jen doporučit. A doporučuji:) - kde to jde.

Jančislava
13.12.2017 5 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože jsem ve skupině vanickovani a Vanda mi přišla příjemná a rozumná ženská.
Kniha je zajímavá a spíše motivační, což je fajn a klade důraz na instinkt matky. První kapitola se mě netykala, já jsem těhotenství plánovala a to mi přišlo škoda, že je to podané jen takto. Místy by bylo lepší ubrat na humoru, který mi tam ne vždy seděl a více téma rozebrat.
Celkově se mi kniha líbila, jen je škoda, že jsem ji nečetla dříve. Syn má 8m a to už kniha pro nás není tak aktuální. Mohu ji doporučit zejména těhotným a čerstvým maminkám.

těhotenství péče o děti mateřství

Kniha Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho je v