Mám tě ráda

Mám tě ráda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291189/bmid_mam-te-rada-Mp5-291189.jpg 5 84 23

Tato půvabná knížka je něžnou mozaikou každodenních okamžiků, které spolu sdílí maminka a její dítě a všechny tyto chvíle jsou příležitostí k vyjádření lásky. Humorně i poeticky, ale vždy s přirozenou lehkostí a fantazií si Astrid Desbordes pohrává na každé dvoustraně s protikladnými situacemi, jejichž poselství je jednoduché a jasné: mateřská láska je trvalá a bezpodmínečná. Ilustrace Pauline Martin jsou jemné jak v konturách, tak v barvách, přesto s naléhavostí podtrhují toto úžasné vyznání lásky. V úvodu knihy jsou připravené řádky, do kterých může maminka napsat svému dítěti věnování. Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a v mnoha zemích se stala bestselerem.... celý text

Literatura naučná , Rodina

Vydáno: , Axióma

Mon amour , 2015

Knihomura
18.05.2017 4 z 5

Děti chtějí být ujišťovány, že je máme rádi za všech okolností. Tato kniha je přesně to, co potřebují. Škoda, že není něco pro ty starší. Ti by to sice málokdy přiznali, ale cítí to stejně. A koneckonců i my dospělí to nemáme jinak. ;-)

bibi.r
19.02.2017 5 z 5

Velmi pěkná.
Myslím, že je důležité dítěti vysvětlit, že ho milujeme za každých okolností, protože ono stejně jako my dospělí občas pochybuje, jestli ho má někdo rád.

Petja
04.01.2017 3 z 5

Pěkná knížka o vztahu maminky a syna, dceru zaujala, ale není na dlouhé a opakované čtení (na každé stránce je jen jeden řádek), spíše na památku do knihovny, překlad je místy trochu neumělý.