Mám nad tebou moc

Mám nad tebou moc https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413823/bmid_mam-nad-tebou-moc-MnC-413823.jpg 4 464 159

Co by vás donutilo zasáhnout? Když Ella Longfieldová náhodou vyslechne ve vlaku rozhovor dvou atraktivních mužů s mladými dívkami, nemyslí si o tom vůbec nic – dokud jí nedojde, že ti dva právě opustili vězení. V ten moment se v ní probudí mateřský instinkt. Rozhodne se zasáhnout, ale něco ji od toho odradí. Druhého dne se ze zpráv dozvídá, že jedna z dívek – krásná, zelenooká Anna Ballardová – zmizela. O rok později je Anna stále ještě pohřešovaná. Ella trpí pocitem viny, protože nic nepodnikla, a zdá se, že není jediná, kdo jí to nemůže zapomenout. Někdo jí posílá výhružné dopisy – dopisy, díky nimž se bojí o svůj život. Výroční výzva odhaluje, že Annini příbuzní i přátelé skrývají nemalá tajemství. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Sarah neřekla o tom, co se té noci stalo, úplnou pravdu. I její rodiče mají co skrývat. Někdo ale ví, kde Anna je – a hodlá si to nechat pro sebe…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

I Am Watching You , 2017

iva1154
iva1154
03.01.2022 3 z 5

Čtivě napsaný thriller, který ale byl místy trochu předvídatelný.

4xbabča
4xbabča
22.12.2021 5 z 5

Dobře napsaná kniha a i příjemně se četla. Samotný příběh je plný napětí od začátku až do překvapivého konce.

Pavlína2019
Pavlína2019
07.12.2021 5 z 5

Výborná kniha! Nedalo se přestat číst. Zajímavý děj. Napínavý. Psáno z pohledu více lidí, což se mi líbí. Jakož i krátké kapitoly. Objevila jsem další oblíbenou autorku. Píše velice dobře. Všem knihu doporučuji.

MonikaV
MonikaV
19.10.2021 4 z 5

Poutavý děj, hezky se to četlo.

Lucc93
Lucc93
03.10.2021 5 z 5

Perfektní. Absolutně mi vyhovovalo vyprávění příběhu z několika pohledů. Velmi zajímavý děj, bavila mě ta zápletka a čekala jsem, co z toho vyleze. Navíc velmi čtivé. Určitě doporučuji! :)

Kekik
Kekik
15.09.2021 4 z 5

Příběh je vyprávěn z několika pohledů, což mám ráda. Postavy byly sympatické. Reálné. Normální lidé, kteří mají stejné starosti jako my. Nejedná se o strhující thriller. Ani finále nebylo tak grandiózní. Dalo by se napsat, že je spíše odbyté. Přesto ale v konečném hodnocení knihu hodnotím pozitivně. Já si čtení užila.

Příběh mě zaujal od prvních chvil. Autorka píše stylem, který mně vyhovuje. Čtivý styl, jak my čtenáři říkáme. Proto mě celkem překvapilo, že má kniha nižší hodnocení. Naštěstí většina mých oblíbených uživatelů na databázi knih příběh chválili. Jen díky nim jsem si nakonec knihu koupila. Protože i když byla kniha v akci, v rámci selekce.. Ale tento příběh čtenáři také znají.

Moc chválím za větší písmena. Lépe se čte.

hanap
hanap
24.08.2021 4 z 5

Zajímavě napsaná detektivka, napínavá, postupně odkrývá co se stalo s Annou. Jsem spokojená.

Yaruschka
Yaruschka
07.07.2021 1 z 5

Byla jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla :( .......těžce nebavilo,.... věnuji do knihobudky, třeba potěší někoho jiného :)

zbožňuju_knihy
zbožňuju_knihy
30.06.2021 3 z 5

Lepší průměr, první polovina celkem nuda, druhá polovina chytla druhý dech. Podtrženo, sečteno za 3*.

archivářka115
archivářka115
05.06.2021

Knížka se mi nijak moc nelíbila. Je zvláštní, že se děj odehrává až po roce. Stačí, že jsem si jí přečetla jednou. Už se k ní vracet nebudu.

Heyhey
Heyhey
29.05.2021 3 z 5

Podobně jako čtenář níže se cítím trochu podvedená a to jak názvem, který cosi slibuje, tak dějem, který toho moc nedá.

jarin58
jarin58
14.05.2021 4 z 5

Svižným tempem napsaná detektivka,krátké kapitoly.Spokojen.

majanka
majanka
05.04.2021 4 z 5

Kniha sa dobre číta. Krátke kapitoly, napínavý dej.
Popísané prežívanie Elly, jej výčitky, ale aj obavy z toho, že niekto ju sleduje a vyhráža sa.
Nepochopiteľné správanie niektorých ľudí, len aby pred ostatnými sa neukázali v tom horšom.
Záver, ktorý šokuje...

studentice
studentice
19.02.2021 2 z 5

Pro mne to byl průměrný thriller. Závěr mne překvapil, ale chybělo tomu něco navíc...

Pajosek
Pajosek
15.02.2021 4 z 5

Čtivá a napínává kniha. Zajímavě napsaná. Moc se mi líbila. Střídání postav ve vyprávění mi vůbec nevadilo. Závěr mě překvapil a určitě si od této autorky přečtu další knihu.

tamdr
tamdr
19.01.2021 4 z 5

docela dobře čtivá detektivka,žádné velké krvavé scény,což nemám ráda

Toledo
Toledo
11.01.2021 4 z 5

Pěkně napsané a napínavé hned od začátku. Pořád se v knize něco dělo, odkrývala se nová a nová tajemství až se došlo do nečekaného vyvrcholení (alespoň pro mne). Dobré relax čtení, žadné velké drama.

Awča
Awča
05.01.2021 4 z 5

Zajímavě pojatý příběh skládaný z kapitol, které jsou vyprávěny vždy jiným aktérem. Být na místě svědkyně, jak bych se asi zachovala? Kniha je napínavá, i když pasáže o vázání květin děj trochu zpomalovaly.
Rozuzlení bylo slabší, vedlo k němu příliš málo náznaků, čtenář se může cítit trochu podveden.
Ale jinak pěkné počtení.

olca1983
olca1983
03.01.2021 5 z 5

Kniha se četla úplně sama - napínavá až do poslední kapitoly. Závěr překvapivý. Určitě jsem s touto autorkou neskončila, ráda si přečtu její další knihy. Líbil se mi její styl psaní - krátké kapitoly, přehledně zpracované náhledy do nitra hlavních postav .. jsem nadšená!

Pdede
Pdede
14.12.2020 4 z 5

Napínavý příběh, oceňuji krátké kapitoly a zajímavé rozuzlení.