Mám nad tebou moc

Co by vás donutilo zasáhnout? Když Ella Longfieldová náhodou vyslechne ve vlaku rozhovor dvou atraktivních mužů s mladými dívkami, nemyslí si o tom vůbec nic – dokud jí nedojde, že ti dva právě opustili vězení. V ten moment se v ní probudí mateřský instinkt. Rozhodne se zasáhnout, ale něco ji od toho odradí. Druhého dne se ze zpráv dozvídá, že jedna z dívek – krásná, zelenooká Anna Ballardová – zmizela. O rok později je Anna stále ještě pohřešovaná. Ella trpí pocitem viny, protože nic nepodnikla, a zdá se, že není jediná, kdo jí to nemůže zapomenout. Někdo jí posílá výhružné dopisy – dopisy, díky nimž se bojí o svůj život. Výroční výzva odhaluje, že Annini příbuzní i přátelé skrývají nemalá tajemství. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Sarah neřekla o tom, co se té noci stalo, úplnou pravdu. I její rodiče mají co skrývat. Někdo ale ví, kde Anna je – a hodlá si to nechat pro sebe…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407789/big_mam-nad-tebou-moc-pph-407789.jpg 3.7373
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

I Am Watching You, 2017

Kniha Mám nad tebou moc

MonikaV

Poutavý děj, hezky se to četlo.

Lucc93

Perfektní. Absolutně mi vyhovovalo vyprávění příběhu z několika pohledů. Velmi zajímavý děj, bavila mě ta zápletka a čekala jsem, co z toho vyleze. Navíc velmi čtivé. Určitě doporučuji! :)

Kekik

Příběh je vyprávěn z několika pohledů, což mám ráda. Postavy byly sympatické. Reálné. Normální lidé, kteří mají stejné starosti jako my. Nejedná se o strhující thriller. Ani finále nebylo tak grandiózní. Dalo by se napsat, že je spíše odbyté. Přesto ale v konečném hodnocení knihu hodnotím pozitivně. Já si čtení užila.

Příběh mě zaujal od prvních chvil. Autorka píše stylem, který mně vyhovuje. Čtivý styl, jak my čtenáři říkáme. Proto mě celkem překvapilo, že má kniha nižší hodnocení. Naštěstí většina mých oblíbených uživatelů na databázi knih příběh chválili. Jen díky nim jsem si nakonec knihu koupila. Protože i když byla kniha v akci, v rámci selekce.. Ale tento příběh čtenáři také znají.

Moc chválím za větší písmena. Lépe se čte.

hanap

Zajímavě napsaná detektivka, napínavá, postupně odkrývá co se stalo s Annou. Jsem spokojená.

Yaruschka

Byla jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla :( .......těžce nebavilo,.... věnuji do knihobudky, třeba potěší někoho jiného :)

zbožňuju_knihy

Lepší průměr, první polovina celkem nuda, druhá polovina chytla druhý dech. Podtrženo, sečteno za 3*.

archivářka115

Knížka se mi nijak moc nelíbila. Je zvláštní, že se děj odehrává až po roce. Stačí, že jsem si jí přečetla jednou. Už se k ní vracet nebudu.

Heyhey

Podobně jako čtenář níže se cítím trochu podvedená a to jak názvem, který cosi slibuje, tak dějem, který toho moc nedá.