Mám nad tebou moc

Mám nad tebou moc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407789/bmid_mam-nad-tebou-moc-pph-407789.jpg 4 466 159

Co by vás donutilo zasáhnout? Když Ella Longfieldová náhodou vyslechne ve vlaku rozhovor dvou atraktivních mužů s mladými dívkami, nemyslí si o tom vůbec nic – dokud jí nedojde, že ti dva právě opustili vězení. V ten moment se v ní probudí mateřský instinkt. Rozhodne se zasáhnout, ale něco ji od toho odradí. Druhého dne se ze zpráv dozvídá, že jedna z dívek – krásná, zelenooká Anna Ballardová – zmizela. O rok později je Anna stále ještě pohřešovaná. Ella trpí pocitem viny, protože nic nepodnikla, a zdá se, že není jediná, kdo jí to nemůže zapomenout. Někdo jí posílá výhružné dopisy – dopisy, díky nimž se bojí o svůj život. Výroční výzva odhaluje, že Annini příbuzní i přátelé skrývají nemalá tajemství. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Sarah neřekla o tom, co se té noci stalo, úplnou pravdu. I její rodiče mají co skrývat. Někdo ale ví, kde Anna je – a hodlá si to nechat pro sebe…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

I Am Watching You , 2017

crazyslunicko
26.06.2020 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila a konec byl opravdu velmi nečekaný a překvapivý. Bylo to opravdu děsivé. Všichni mají svá tajemství a všichni něco skrývají a každý má svou verzi toho, jak se to stalo. Bylo mi velmi líto Elly, která si velmi vyčítala to, že nezasáhla a holky neodvedla od chlapců. Pak ji někdo děsil podivnými vzkazy - z toho by se každý sesypal. Přitom to nebyla její vina.
PS: upřímně nechápu nízké hodnocení této knihy...

hanka616
22.06.2020 5 z 5

Trochu mě překvapilo poměrně nízké hodnocení této knihy, mě se kniha líbila od první stránky a to se mi stává opravdu málo. Velké plus je také to, že až do konce jsem netušila, co se vlastně stalo, což se mi u tohoto žánru často nestává :-) Autorka skvěle popisuje zločin očima rodiny, vyšetřovatelů, svědkyně a její rodiny...přečteno za jeden den.

evincz
12.06.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila. Autorka zvolila styl psaní v kapitolách a děj popisovaly 4 postavy. Je to napínavý příběh. Je až děsivé, kolik lidí může trpět jednou jízdou vlakem. Co všechno se může stát a komu se nedá věřit.....

Katania
03.06.2020 3 z 5

Nenadchne, ale ani neurazí. Zkusím od autorky ještě něco a uvidím.

Hasko
27.05.2020 2 z 5

Kniha zajímavá až od půlky. Nadbytečné popisování. Přečetla jsem ji, ale znovu bych ji nečetla. Jinak téma přímo,, hororové,, pro každou mámu :(

verden
18.05.2020 1 z 5

Zas a znova som sa presvedčila, že tieto "bestsellery" jednoducho nie sú pre mňa.

Absolútne mi nevyhovoval autorkin štýl písania, osudy všetkých postáv mi boli ľahostajné a tie ich pomaly (ale že neskutočne pomaly) odhaľované temné tajomstvá ma fakt nedostali. Niekomu možno práve toto slimačie tempo pridávalo na napätí, za mňa sa však dej neskutočne vliekol a preťahoval zbytočnými kapitolami. Záver ako zbuchnutý za 20 minút, aby sa stihol termín u vydavateľa, ma už úplne presvedčil, že tieto kvázi-thrillery proste... nie. Proste nie.

magic11
13.05.2020 2 z 5

Slabota

janca1705
06.05.2020 3 z 5

No.. Nic moc.

koki.veru
25.04.2020 5 z 5

Wau, tak tahle knížka mě opravdu pohltila. Super a napínavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

Vlčice7
09.04.2020 5 z 5

Napínavé fajnové čtení s nečekaným koncem, kdy ani o minutu dříve netušíš, jak to vlastně bylo.

monika0356
06.04.2020 5 z 5

Mně se to čelo velice dobře, děj byl zajímavý a konec překvapivý.

jana1941
03.04.2020 5 z 5

Fajn kniha, která se čte dobře a jde to rychle. Děj není zbytečně složitý a překombinovaný a to mi vyhovovalo. Konec překvapivý. Prostě fajn odpočinkové čtení.

danielosbourne
31.03.2020 3 z 5

Po ohlasech na tuto knihu jsem se trochu bál, že se mi nebude moc líbit. Nakonec to vůbec nebylo špatné čtení. Kniha se četla lehce, příběh odsýpal, dokonce ani postavy nebyly úplně špatné, jen jsem si k žádné z nich nedokázal vytvořit nějaký hlubší vztah.
Místy se příběh hodně opakuje, což trochu dává pocit, že je kniha zdlouhavá, ale naštěstí nikdy nenudila. Za dva dny byla kniha přečtená.
Konec byl trochu uspěchaný a musím říct, že rozuzlení se mi moc nelíbilo. Asi bych byl raději, kdyby na závěru autorka trochu více zapracovala a vymyslela jinou, lepší zápletku. Takhle mi to trochu skřípe.
Každopádně kniha dobrá, určitě brzy sáhnu po autorčině další knize. Za mě pěkných 3,5 hvězdičky :).

Miluna40
29.03.2020 3 z 5

Knizka byla ctiva,nenarocna na premysleni a presto obcas napinava. Hlavni postava vlastne vubec nebyla hlavni,coz se mi libilo. Konec byl rychly,zadne protahovani. Mozna az moc,ale to mi vubec nevadilo. Takze pokud se nechcete pri cteni bat,ale napeti citit,tak si ji prectete. Davam tri hvezdy

mirunda
28.03.2020 5 z 5

Kniha byla super. Velmi dobře se četla a byla napínavá. Do poslední chvíle jsem doufala, že to dopadne jinak.

Leniiis
27.03.2020 5 z 5

Mě se knížka líbila moc, byla čtivá a konec byl pro mě překvapením, jako u spousty jiných knih, kde nikdy nepřijdu na to kdo je vrah! :-) Postavy se mi líbily snad všechny. To se mi stává málokdy. Autorku zřejmě zařadím mezi své oblíbené.

EliBla
19.03.2020 3 z 5

Kniha určitě stojí za přečtení. Obsahuje kapitoly, které vypráví vždy nějaká postava. Většinou je kapitola zakončena novým zjištěním, kde jste napjati, jak to bude pokračovat, ale bohužel pak následuje kapitola s jinou postavou a vy jste nuceni číst dál a dál.

Leona333
12.03.2020 3 z 5

Tak nevím. Tento thriller, kniha není v jádru špatná. Přesto z ní mám smíšené pocity. V závěru knihy se potvrdilo jedno známé přísloví o tom, jak si můžeme nevědomky ,,hřát na prsou hada..."

MMacicekk
07.03.2020 4 z 5

Pokud hledáte thriller s psychologickými prvky, který je svižný, čtivý, bez zbytečné vycpávky, jehož tempo je rychlé, postavy zajímavé, v němž nechybí napětí a překvapivý závěr, rozhodně se zaměřte na tuto knihu. Myslím, že vás nezklame.

Heli20
07.03.2020 5 z 5

Moc dobře napsaná knížka,hodně překvapivý závěr a moc se mi líbil autorčin popis jednotlivých postav a jejich myšlení a cítění.