Malý upírek 2

Malý upírek 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79859/maly-upirek-79859.jpg 4 22 4

Malý upírek série

< 2. díl

Malý upírek a spolek ochránců psů, Malý upírek a dům, který vypadal normálně. Druhý svazek komiksu Malého upírka opět nabízí dva napínavé příběhy. První z nich, Spolek na ochranu psů, vypráví o záchraně týraných psů používaných ke kosmetickým testům v jedné tajné nelegální laboratoři. Druhým příběhem je Dům, který vypadal normálně, v kterém Upírek objeví starý neobydlený dům. V něm se setká se záhadnou postavičkou, s níž pak podnikne cestu pod povrch země, do takzvaného Menisku... ... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Lískaran
Lískaran
31.12.2022 4 z 5

Největší potěchou z tohohle komiksu je to, jak v obou příbězích Joann Sfar svou tužkou a fantazií oživuje rozličná pitoreskní stvoření. Ale přestože některá jsou až hororově laděná, zlé věci tu dělají hlavně lidé (samozřejmě ne všichni lidé). Malý upírek je sympaťák. A taky jsem zjistil, že pojem meniskus znamená i něco o dost jiného, než jsem si doposud myslel.

Atlantis
Atlantis
05.08.2018 3 z 5

Druhý příběh vypadal, že jej má autor už dlouho v hlavě, ale nemá ho kam zařadit. S Upírkem nemá nic společného a do jeho příběhů mi neseděl.

popeluška
popeluška
25.04.2017 5 z 5

Druhý díl byl opět super :-)

Netopyr07
Netopyr07
10.08.2016 5 z 5

Malý Upírek a spolek ochránců psů je vtipný, zvláště pak dialog s dědečkem "Opravdu, je úplně šedý. Jak se jmenuejš?" "Malý Upírek, strejdo!" "Podivuhodné jméno. Je české?" Haha... Výtvarná stránka je kouzelná :-) Malý Upírek a dům, který vypadl normálně, je pro mě (jako v mém věku) šílená fantasmagorie. Asi se zeptám nějakého dětského čtenáře, co tomu říkal :-D

Kniha Malý upírek 2 je v