Malý princ a Planeta knihomolů

Malý princ a Planeta knihomolů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177240/bmid_maly-princ-a-planeta-knihomolu-PJ8-177240.jpg 4 12 4

Malý princ (komiks) série

Co je hlavní činností na Planetě knihomolů, napovídá už sám její název. Zdejší obyvatelé jsou vášnivými čtenáři, ba co víc, knihy jsou pro ně životně důležité. Rádi si je vyměňují s neznámými lidmi a tráví večery společným předčítáním. Jenomže od jisté doby řádí na planetě zloděj knih, záhadný harmonikář, který svou melodií doslova vytrhává knihy lidem z ruky. Obří knihovna, kde bylo možné si knihy půjčovat, se navíc pomalu propadá do země a její správce nechce nikoho pustit dovnitř. Obyvatelé planety strádají. Jak se zdá, na Malého prince a Lišku čeká zase perná práce.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Le petit Prince: La Planéte des Libris , 2012

Ivet_V
14.01.2023 5 z 5

Krásný komiks, který jsem našla v knihovně a došlo mi, že jsem ho ještě nikdy nepřečetla. Jako malá jsem pohádky Malého prince zbožňovala, tak jsem se do toho hned pustila. Úplně mi to navodilo pocit nostalgie. Je to krásně nakreslené a rychle se to čte.

popeluška
01.08.2019 5 z 5

Moc hezký komiks pro oddechové čtení :-)

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

velmi krásný příběh :):)

martinstefko
16.10.2015 4 z 5

Příběh knihy "Malý princ a Planeta knihomolů" je sice nápaditý, ale tentokrát bohužel až moc přímočarý. je zde postava, která je na první pohled zlá a vám je jasné, že k jeho nápravě dojde až moc jednoduše. tohle už je pak až moc neuvěřitelné. Není zde nic, z čeho by se musel kát, a i když je trestem to, že nedostane svou milou, je všechno svaleno jen na hada. Tahle spravedlnost je místy prostě trochu moc postavená na hlavu. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/11/376-maly-princ-planeta-knihomolu-70.html