Malý pán na ženění

Mladý Američan se usadí v New Yorku, aby rozvinul své umělecké ambice, a přitom pozná dívku svého srdce a události dostanou jiný spád. Vše skončí happy endem, předtím ale dojde k mnoha komplikacím a humorným situacím.

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/8396/maly-pan-na-zeneni-8396.jpg 4.648
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Odeon

The Small Bachelor (1927)

Kniha Malý pán na ženění

AlčaVaca
22.01.2018

Parádní počteníčko od mého oblíbeného autora. Zatím asi nejlepší, kterou jsem od něj četla :-)

Badger
01.09.2017

Začátek mě moc nebavil a říkal sem si,že kniha asi nebude můj šálek kávy.
Avšak po chvíli se na tolik zlepšila,že po jejím přečtení říkám moc veselé a chytře vymyšlené čtení.
Skvěle mě provázela na letní dvolené,kam se náramně hodila-vždyť i na obalu je psáno "Čtení na dovolenou"

Sidonie
22.02.2017

Moc pěkné, milé, vtipné, čtivé.

Parisienne
11.09.2016

Vynikající humoristický román. Autor nastiňuje řadu potenciálních situací, které se nestanou. Stane se totiž to, co opravdu nečekáte.

Finskej
06.07.2016

„Patří k lidem, které někdy v těch jinošských letech, jež člověka formují, určitě kopla do hlavy kobyla. Velice trefně o něm bylo řečeno, že kdyby lidé byli kostky domina, Sigsbee Waddington by byl ta úplně prázdná.“

Francoa
29.06.2016

Četl jsem jí hned po vydání a od té doby několikrát.Jedna z nejhezčích od Wodehouseho nejen proto, že když Daleký západ - tak Zane Grey, tak pro vtipné situace.Když se chci pobavit, tak sáhnu po knížečce Malý pán na ženění.

Merlinit
18.03.2014

Brilantní románek, čtivý kdykoli a kdekoli.

Veru.nka
11.08.2013

Geniální dílko které Vás nenechá chladnými.
Vtipné, promyšlené charaktery osob si Vás jednoznačně získají.
A celá, více než směšná zápletka knihy Vás strhne.
Pevně věřím, že ji neodložíte, dokud nedojdete na poslední stránku.
A i poté se budete ještě dlouho blaženě pochechtávat.