Malý atlas mého srdce

Malý atlas mého srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371779/bmid_maly-atlas-meho-srdce-zK3-371779.png 4 43 9

Dojmy a zážitky z cest po cizích zemích hýřící nejen neotřelými postřehy, ale i svérázným humorem, to vše je prodchnuto známou a vzácnou člověčinou.

Mirka2778
05.03.2024 5 z 5

Cestuji nerada, po cizině netoužím a cestopisy nečtu. Jenže pan Nepil byl spisovatel s velkým "s" a "p" a "i" atd.. prostě SPISOVATEL. Jeho knížky ve mě vyvolávají vzpomínky a nostalgii. ( ta nemusí být vždy pozitivní) Úplně jsem se vrátila v čase do doby kdy se zastavovalo na hranicích, kde probíhaly důkladné kontroly. Vypisovalo se celní prohlášení. Polovina zavazadel byla plná jídla z domova. Léto bylo teplejší, tráva zelenější a moře slanější. Mnohé z toho, co viděl a zažil autor na cestách je dneska jinak. Ale jeho vyprávění je pro mě vždy milé, poučné, k zamyšlení.

Jessica007
30.10.2021 5 z 5

Moc milá, příjemná knížka. Zajímavé myšlenky, postřehy, laskavý humor.

Jana283
06.07.2017 5 z 5

Tahle knižka načtená autorem na CD nás provázela každé léto a zpříjemnila nám mnoho prázdninových cest.

Magdalena5
05.05.2017 5 z 5

Moc krásné počteníčko. Část z návštěvy Skandinávie jsem využila při konfrontaci vyprávění mých dětí, které navštívily popisované oblasti nedávno. Škoda, že nám František odešel tak brzy. Jeho dobré a ještě lepší ... jsem přebrala do přání mým blízkým velmi lehce a ráda.

magnolia
17.08.2016 3 z 5

Další milá knížka od FN, tentokrát o cestování, nejen po Evropě, ale i Asii a Africe. Líbí se mi, jak autor po svém přibližuje fakta o navštívených zemích a památkách a nejvíce pak jeho veselé příhody a různá zamyšlení. Jediné, co bych si ke knížce ráda dopřála, to by byly jeho fotografie, protože FN na cestách fotografoval, rád a určitě také pěkně.

Kikina100
23.04.2016 5 z 5

Krásná, oddechová knížka s laskavým humorem Františka Nepila

Briv
04.02.2016 5 z 5

Pěkná, oddechová, milá knížka, procestovala jsem taky spoustu míst a ve spoustě případů se v knížce vidím:)

Matteo
26.07.2014

Tuhle knížku jsem kdysi poslouchal v notně zkrácené verzi z kazety a moc se mi líbilo, jak se autorův hlas příjemně poslouchá. Teď ji konečně čtu a je moc mile napsaná. Vytknout zatím mohu snad jen ilustrace pana Renčína, které v tomhle případě jdou tak nějak mimo mě.

Wendysek
22.02.2013 5 z 5

Humorný cestopis. Vsadím se, že se někde najde úplně každý... :o)