Zamilovaný ničema

Zamilovaný ničema https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1449/zamilovany-nicema-1449.jpg 4 253 33

Malory Family série

Nenapravitelný sukničkář a svůdce žen Jeremy si najme mladého zloděje Dannyho, aby mu pomohl z nepříjemné situace. Brzy však zjistí, že Danny je ve skutečnosti přitažlivá dívka, která vyrůstala v nejhorších londýnských slumech a maskovala se za chlapce, aby ji vůdce gangu zlodějíčků nenutil k prostituci. Kvůli Jeremymu se nemůže vrátit ke svým, a tak zůstane v jeho domě jako služebná. Je pevně rozhodnutá nikdy nepodlehnout žádnému muži, a odolává Jeremyho snaze dostat ji do postele i poté, co se s ním zúčastní plesu smetánky. Jeremyho totiž pronásleduje jedna neodbytná obdivovatelka a on začne vydávat Danny za svou snoubenku. A přestože Danny má Jeremyho přečteného a je jí jasné, že společenskou přehradu mezi sebou nikdy nepřekonají, hrozí, že jí ten okouzlující ničema zlomí srdce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Loving Scoundrel , 2003

dudunka
26.03.2016 5 z 5

Další povedená knížka od autorky Danny a Jeremy nejlepší pár :-)

Luccy78
10.06.2015 5 z 5

Tak tenhle příběh se autorce moc povedl, opravdu se dobře četl, byl romantický, vtipný, svižný. Za mě, spokojenost :-)

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Husta Danny nejvic se mi libi , jak mu da pesti:)

georginaa
05.02.2014 3 z 5

Jedna z dalších romantických duší, kdy ona je nádherná on je k zakousnutí, prostě tak bychom chtěly vypadat a mít tak krásného chlapa...jenže to je jen v románech a v pohádkách. O to víc je to líbivější čtení, čím toho máme méně. A tak to Lindsey umí napsat, že ji věříte každé slovo.

Evička
31.12.2013 4 z 5

Pěkná oddychovka na svátky :-)

TerezaB
26.11.2013 5 z 5

tahle knížka, stejně jako snad každá od Lindsey se mi opravdu líbila. Nic mi tam nescházelo.

Verca Pher
07.10.2013

Nadherny pribeh...

belia7
31.03.2013 5 z 5

siedmy diel o Maloryovcoch je super, trošku pripomína My fair lady :) autorka nemohla vymyslieť lepšiu partnerku pre Jerremyho než je Danny. Pútavé vtipné čítanie, opäť úžasná kniha :)

marijko
16.03.2013 5 z 5

Krásný příběh o "Popelce", která i přes útrapy života ke svému velkému štěstí přišla. Osudová láska a velmi povedené dialogy, člověk má pocit jako by byl s nimi v "knize".... A tolik krásných žen a mužů...

Kaety
15.11.2012 5 z 5

Moc pěkná kniha, která mě přivedla na čtení knih od J. Lindsey. Četla jsem ji jako první, ale je potřeba si přečíst i předchozí díly, jinak se v tom velkém příbuzenstvu začnete ztrácet. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a zápletka je také výborná.

MissBlack
15.08.2012 4 z 5

Když mi přišel katalog knižního klubu a byla tam anotace o dvou větách, zaujalo mě to. Říkala jsem si, že by to mohla být legrace, tehdy jsem byla ještě celkem malá a dál se nepídila, prostě jsem si tu knihu objednala. Jakmile jsem ji začala číst a objevilo se tam slovo "mylorde", byla jsem v šoku, co jsem si to koupila. A nakonec se mi to hrozně zalíbilo. To je můj krátký příběh, jak jsem se dostala ke své první historické romanci, která bude mít v knihovničce čestné místo. O legrační situace tam skutečně není nouze, ani se to netáhne a šťastný konec, tak co víc si můžu přát?:-D.

Senza Jenka
25.11.2011 5 z 5

Sice pochybuji, že by ji neodhalili, obzvlášť, když byla taková krasavice, ale bylo to docela zábavné.

WEIL
19.08.2011

I ničema má právo se zamilovat a nikdo nemá právo mu v tom bránit.