Mallorca

Mallorca https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452729/bmid_mallorca-vPi-452729.jpg 3 4 3

Mallorku navštívili už jistě mnozí z vás a ti, kteří tak dosud neučinili, to mají bezpochyby v plánu. Pro spoustu turistů je Mallorca ztělesněním ideální dovolené u moře. Tento ostrov toho však může nabídnout mnohem víc než jen opalování, koupání a zábavu. Cestovní průvodce, kterého právě držíte v rukou, vám pomůže udělat si představu o tom, co je na Mallorce tak fascinující.... celý text

Literatura naučná , Mapy a atlasy , Turistický průvodce

Vydáno: , Marco Polo

Reiseführer Mallorca: Reisen mit Insider

stejsdan
27.07.2023 3 z 5

Pro základní informace o ostrově postačí.

SladkaK
23.09.2019 3 z 5

Lehký souhrn míst, které stojí za to vidět. Skvěle plní roli kapesního průvodce. Pokud se ale chcete dozvědět více, musíte googlit. A právě tohle mi v knize chybělo - více povídání o zmíněných bodech.

Tomas@S
16.04.2018 4 z 5

Strucny, ale sikovny a prakticky pruvodce. Maly rozmerem, nicmene dostatecny na zakladni orientaci na ostrove. Doporucene pamatky a mista byly opravdu pekne a vyplatilo se o nich alespon neco malo vedet. Maly prostor na strankach neumoznuje dat prostor peknym fotografiim, o to vetsi je to zazitek videt vse v realu. Zvlaste ze sedla kola :-)