Lovci ohně

Devátý případ inspektorky Malin Forsové. Časného zářijového rána, dosud zahaleného tmou, zavede zlá předtucha Malin Forsovou do Rydského lesa. Z průmyslové oblasti na okraji Linköpingu se až sem šíří kouřová mračna z obrovského požáru. Jenomže pach spáleniny nepřichází pouze z hořící továrny. Před Malin leží na zemi ohořelé tělo jakési ženy. Den předtím byl v kontejneru nalezen mrtvý devítiletý chlapec. Zavražděný. Pocházel z rozvrácené rodiny, žil s osamělou matkou alkoholičkou a často v noci odcházel z domova. Ale kdo ho mohl chtít zabít? I když to tak na první pohled nevypadá, Malin tuší, že obě vraždy spolu souvisejí. Společně s kolegy se těžce dopátrávají stop, které je posléze dovedou až do zemí, z nichž se rekrutují současní otroci, lidé bez práva na život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/362846/lovci-ohne-krT-362846.jpg 4.433

Malin Forsová (9.)

Eldjägarna (2015)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host

zuzad

"Tu nečtete, tu si vychutnáváte"

Micheline

Malin je prostě nejlepší. Kallentoftovy knihy miluji :o))

makke

Skvělé jako vždy. Sice mi to přišlo místy trochu překombinované, ale "svět je malý a o náhody v něm není nouze", takže jsem to vzala na milost.

Alushka07

Kallentoft jako vždy nezklamal. Kniha napínavá až dokonce.

Nixa

Na další případ vyšetřovatelky Malin a jejího týmu jsem se moc těšila. Mons píše skvěle a jeho knihy mě opravdu baví. Opět čtivě a napínavě napsané, jen mě malinko zklamal konec a proto jen 4*. Přesto doporučuji a doufám v další díly. Malin mi prostě přirostla k srdci :-)

Didi15

Zase skvělý neotřelý Kallentoft. Hodnotím za pět a víc nemusím dodávat . Malin mě prostě baví .

marimat

Četlo se to velice dobře jako ostatní knihy.
Chování některých postav je dosti děsivé.
Arogance ,sebestřednost a neúcta k životu druhých.
Něco málo se z toho pochopit dá,ale dá se to i omluvit?
Jen jsem si říkala,že je ještě štěstí,že se k této knize nedostal náš generální.
Zaručeně by nabyl dojmu ,že on sám se k dělníkům chová vlastně ještě moc slušně.:(

MartinV.123

Za mě musím říct nejslabší kniha pana Kallentofta. Nevím proč ale už to není co to bývalo.