Malí hrdinové - Fascinující příběhy: Zvířata co změnila svět a jsou slavná

Malí hrdinové - Fascinující příběhy: Zvířata co změnila svět a jsou slavná https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491180/bmid_mali-hrdinove-fascinujici-pribehy-z-43D-491180.jpg 4 1 1

Lidské dějiny jsou již od svého prvopočátku spojeny se zvířaty. Tento svazek během staletí sílil a některá zvířata se stala stejně slavnými jako lidé. Některá sloužila svým pánům při dobývání nových území nebo s nimi bojovala ve velkých bitvách, jako sloni vojevůdce Hannibala. Jiní vstoupili do historie, protože se stali protagonisty nebezpečných situací, jako poštovní holubice Cher Ami, která přinášela válečné rozkazy přímo do ohniska bitvy. V této knize si můžeš přečíst nejen příběhy těchto velkých spojenců a přátel člověka, ale ještě mnoho dalšího. Knihu totiž doplňuje kapitola o zvířatech, která nikdy neexistovala, patří však do světové mytologie i naší kultury. Otevři s námi knihu, která tě potěší i poučí.... celý text

Příroda, zvířata

Vydáno: , Sun

Pequenas historias de animales qe se han hecho famosos

Markyspu
23.02.2022 4 z 5

Zajímavá kniha, četla jsem ji dětem. Dozvěděla jsem se nové informace. O nekterych zvířatech jsem nikdy dřív neslyšela, ale je tam spousta známých zvířat např Kong Kong, Hedvika z Harryho Pottera, Bílý tesák, Nemo, Yetti, Lochneska příšera Nessie atd. V knize jsou pěkné ilustrace.

zvířata, fauna

Jorge Montoro
peruánská
2021  80%Malí hrdinové - Fascinující příběhy: Zvířata co změnila svět a jsou slavná
2020  100%Země
2020  %Malí rebelové - hrdinové historie

Kniha Malí hrdinové - Fascinující příběhy: Zvířata co změnila svět a jsou slavná je v