Malér jménem Bella

Malér jménem Bella https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422883/bmid_maler-jmenem-bella-VbE-422883.jpg 5 35 7

"Plní se i zlobivým pejskům jejich vánoční přání?" Když se Bella jako malé chlupaté štěně ocitne v rodině s mnoha dětmi, nepřeje si nic jiného, než mezi ně zapadnout a se stát jedním z nich. Tím nejhodnějším! S jejími dobrými nápady jak toho dosáhnout však její páníčci přestanou mít trpělivost. A tak se ocitne v útulku. Zde od zkušených psích kamarádů pochytí nejednu moudrost, takže když si ji vyberou noví majitelé, je odhodlaná ukázat, že je ten nejlepší pes na světě. Vánoce se blíží a i Bella má své psí přání. Najít rodinu, která ji bude milovat, i když občas udělá nějaký ten malér. Splní se jí její sen?... celý text

Literatura světová , Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Bad Bella , 2019

MelanieBruno
MelanieBruno
10.03.2024

V rodině máme pejska stejného jména i zbarvení. O to víc pro mě byl příběh intenzivnější. Jsem dost citlivka, zejména co se zvířat týká, a tak jsem většinu knihy probrečela.
Kniha je určena čtenářům od 9 let, takže písmo větší, malý počet stran. Dospělák má přečteno do dvou hodin.
Doporučuji k přičtení všem věkovým kategoriím. Jde o opravdu krásný příběh, nad kterým se i nejeden zamyslí.

knihomol1985
knihomol1985
13.12.2023 4 z 5

Hezký příběh který pohladí po duši ... Mohlo být i delší a rozvinutější ..

Belanna
Belanna
13.04.2022 5 z 5

Úžasný příběh.
Bella mi učarovala od samého začátku. Usmívala jsem se nad jejími kousky i myšlenkovými pochody a zároveň mi tekly slzy, když jsem si uvědomila, jak málo stačí, aby byl pejsek nedůvěřivý, smutný a bojácný.
Jazyk knížky je jednoduchý, srozumitelný a pobaví jak dětské čtenáře tak i dospěláky. Doporučuji všem !

Lka
Lka
12.12.2021 5 z 5

Krásný příběh u kterého mi opět ukápla slza. Tyhle příběhy prostě miluji.

Hakate
Hakate
12.09.2021 5 z 5

Malér jménem Bella, přiznám se, že podle názvu, noticky a tomu, že kniha je určena dětem, jsem se těšila na pohodové čtení plného humoru a smíchu.
Už po prvních kapitolách mi došlo, že to bude knížka, kterou z valné části probrečím a také, že jo.
Bella je naprosto skvělá a už od prvních řádků jsem si ji zamilovala.

Nádherný a hluboký příběh s velkým poselstvím.
Doporučuji nejen dětem a milovníkům zvířat.

Renike
Renike
27.04.2021 5 z 5

Krásný příběh, náučným koncem.. doporučuju dětem

Lucif
Lucif
02.04.2020 5 z 5

Krásný příběh. Štěně je pěkný lumpík a truhlík, ale naštěstí má úžasné páníčky ;0)