Malé pohádky pro malé děti

Malé pohádky pro malé děti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482275/bmid_male-pohadky-pro-male-deti-0uG-482275.jpg 3 10 2

Proč měl špaček špatný den? Co dovede králíček nejlépe? A co říkal děda slon? Krátké pohádky pro nejmenší vycházejí z běžných situací, které rodiče se svými dětmi zažívají dnes a denně. Berou si na paškál dětské nešvary, schválnosti, rodičovská „moudra“ a taky trochu dětskou upřímnost, která dokáže i nepříjemné věci podat úsměvně. Pohádky ve formě literární anekdoty jsou krátké, vtipné, a to pro děti i pro dospělé. Kniha je určena dětem od 2 let.... celý text

bibi.r
08.04.2024 2 z 5

Pro děti 3+

Lákavé ilustrace mě oslovily, pohádky už tak ne. Je fajn, že jsou opravdu hodně kraťoučké, ale moc nás nebavily. Ani jsme to nedočetli a odložili stranou.

JanaDor
11.11.2021 4 z 5

Pohádky mám ráda, protože vím, že dobře skončí. Prostě ta jistota dobrého konce je pro mě úžasná. Tyto pohádky jsou zajimavé tím, že vycházejí z běžných situací a používají v sobě tzv. rodičovská moudra či dětské nešvary. Také je zde přítomná dětská upřímnost, která je někdy velmi trefná i úsměvná. Kniha je určena dětem od tří let a pohádky jsou opravdu krátké, ale výstižné. Obsahuje 12 pohádek. Schválně jsem to stopla a jednu pohádku jsem přečetla za minutu. Když vezmu, že budete číst nahlas a měnit hlasy pro dítě, tak za tři minuty máte přečtenu jednu pohádku a šup spát. No dobře, ještě se podívate na obrázky a popovídáte si o pohádce, tak deset minut a je hotovo.