Malá zebra ztratila svoje proužky

Malá zebra ztratila svoje proužky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382753/mid_mala-zebra-ztratila-svoje-prouzky-gJu-382753.jpg 4 11 4

Malá zebra zažila skutečně podivný den. Zmizely ji proužky. Pomůžeš zebře proužky najít? V této interaktivní knížce s odklápěcími okénky a hravými ilustracemi se připojíš k dobrodružství malé zebry, která pátrá po svých chybějících proužcích. Kdepak asi jsou?

Příroda, zvířata , Pohádky , Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

The little zebra who lost his stripes , 2017

hroneczek
14.02.2024 5 z 5

Krásné ilustrace, odchlipovací okénka. Dcera (2 roky) knihu úplně miluje.

muchomurka
08.10.2020 3 z 5

Knížka měla hezké ilustrace a nebyla dlouhá, příběh byl tak akorát. Ale nepochopila jsem, co se zebře s těmi proužky stalo, kde je měla? Žirafa měla pyžamo, ale tady jsem to nerozklíčovala já, ani sestra. Jinak hezká knížka, ale tohoto typu jsou lepší.

broskev28
04.12.2019 5 z 5

Našla jsem ji ve zlevněných knihách a líbila se mi moc, tak jsem ji hned zakoupila pro naši knihovnu. Pravda, je to vlastně "jenom" takové leporelo netradičního formátu, navíc ani ta malá zebra občas zebru moc nepřipomíná. Ale i mě, dospěláka, lákalo odklápění okének, která byla velmi příhodně umístěna . . .

hellp
20.09.2018 4 z 5

Kniha pro děti s odklápěcími okénky moji dceru zaujala a každý den jsme ji četli několikrát. Nicméně pointa kniha byla trochu zvláštní. Knihu doporučuji pro děti od 1 roku.

zebry odklápěcí okénka

Jedda Robaard
australská
2016  80%Malá zebra ztratila svoje proužky
2017  89%Malá žirafa ztratila svoje flíčky

Kniha Malá zebra ztratila svoje proužky je v