Malá kniha meditací

Malá kniha meditací https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379535/bmid_mala-kniha-meditaci-GBS-379535.jpg 4 13 6

Praktický a srozumitelný průvodce, který vám pomůže začlenit krátké a účinné meditace do vašeho každodenního života. V této nádherně ilustrované knize najdete krátká meditační cvičení, která se vejdou i do maximálně nabitého rozvrhu. Je tak ideálním dárkem pro všechny, kdo mají sice málo času, ale přitom se potřebují zbavit stresu a uvítají příznivé účinky, které jim meditace může nabídnout. Mimo jiné se zde naučíte si o své každodenní meditační praxi vést záznamy a objevíte, jak si i v hektických obdobích života udržet motivaci. Malá kniha meditací je dobrá pro úplné začátečníky, i pro ty, kteří začínají už po několikáté.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Synergie

The Little Pocket Book of Meditation

Radimka
05.08.2023 4 z 5

Tohle je fajn, takový přehledný, jednoduchý, s obrázkama. Jen to ještě aplikovat v praxi.

Hanka941
08.04.2021 4 z 5

Knížka je vhodná pro úplné začátečníky. Já se za ně považuji a bohužel se mi meditovat stále moc nedaří. Ale nevzdávám to. Jasné a srozumitelné návody, kde a jak lze meditovat. Určitě budu hledat další a další obsáhlejší knížky o meditacích. Tato je pro začátek určitě dobrá volba.

Henry_1986
17.01.2019 4 z 5

Ale jo...tohle bych doporučil především pro úplné začátečníky, které meditace lákají vyzkoušet. Je tak akorát dlouhá, žádné přebytečné povídání a jednoducé tipy na meditace pro různé situace.

ji7967
24.09.2018 5 z 5

Skvělá, útlá, nabušená. Doporučuji.

RenataP
04.08.2018

Knížečka mi přišla neskutečně milá. Ilustrace roztomilé přesně tak, abych měla náladu je otevřít jak v době pohody, tak i krize. Jasné návody, praktikovatelné i v běžném životě. Autorka je moje krevní skupina, žena, která touží po relaxaci a vědomém prožívání života, ale v nějakých duchovních praxích se nevyžívá a potřebuje to vše dostat do všedních dnů - a to se povedlo na výbornou.

JanaDor
09.07.2018 5 z 5

Velmi mě zaujala tato knížečka, která je malá vzhledem, ale velká sdělením. Celkově je v knize vše stručně popsáno, ale zároveň vše je řečeno. Což se mi moc líbí. Knížku si přečtete ani ne během dvou hodinek. A reálné popisy vám pomohou začít. Kniha je hezky zpracována a text doprovází milé ilustrace k danému tématu.

Autorovy knížky

Stephanie Brookes
britská, 1980
2018  88%Malá kniha meditací

Kniha Malá kniha meditací je v