Rosa a Labutí princezna

Rosa a Labutí princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237425/mid_mala-baletka-7-rosa-a-labuti-prince-HKi-237425.jpg 4 31 6

Malá baletka série

Poté co Ela zjistila, že ji kouzelné baletní střevíčky tlačí, předala je své kamarádce z baletní školy Rose. A Rosa zažívá své první dobrodružství. Když se přenese do Země kouzel, zjistí, že zlý Myší král zase způsobil někde neštěstí. Tentokrát zaklel Labutí princeznu. Podaří se Rose princezně pomoct a kletbu zrušit?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Rosa and the Secret Princess , 2009

jarkaska
13.09.2023 5 z 5

Ela předá kouzelné baletní střevíčky mladší Rose, ta zažije v Zemi kouzel první dobrodružství. Myší král zaklel princeznu Cressidu v labuť. Rosa za pomoci víly Majoránky princeznu vysvobodí ze zakletí.

Atlantis
07.11.2022 4 z 5

Ale jo, tady se pořád tak nějak drží ten vysoký standard této série. S dcerou už nás sice lehce iritují ty nekonečné labutě, ale stále přetrvává spokojenost.

ŠárkaK.17
14.10.2022 5 z 5

První knížka, u které má mladší dcera (5 let) vydržela celou dobu poslouchat a ani nedutat a to se zasněným pohledem a spokojeným úsměvem. Vřele doporučuji a kupuji rovnou celou sérii :)

anna.zahy
05.02.2020 5 z 5

Rosa poprvé zachránila Zemi kouzel. Princeznu Cressidu zajal Myší král, nechal se inspirovat baletem Labutí jezero.
Sérii o Rose a o Ele a Nele mám moc ráda, nejen proto, že taky dělám balet.

Karinka2012
12.08.2019 5 z 5

Další hezká knížka z této série.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Velmi pěkná knižní série pro malé slečny, cílová skupina tak první stupeň ZŠ, nicméně i já coby maminka takové slečny jsem si knihu moc užila. Příběhy z prostředí baletní školy a z pohádkové říše, kam hlavní hrdinku vždy přenesou kouzelné baletní piškoty jsou velmi milou a povedenou ukázkou současné tvorby pro děti.