Major Zeman - Jak to vidím dnes

Major Zeman - Jak to vidím dnes https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314699/bmid_major-zeman-jak-to-vidim-dnes-M7M-314699.gif 4 9 7

Rozhovor Petra Bošnakova s Vladimírem Brabcem o seriálu Obsahuje i vyprávění jeho hereckých kolegů jako je Rudolf Jelínek, Jaroslava Obermaierová, Ivana Andrlová, Petr Štěpánek či Radoslav Brzobohatý.

katka134
08.05.2023 4 z 5

Zajímavý rozhovor se sympatickým hercem o seriálu, jehož díly ( převážnou většinu ) beru jako dobré kriminální případy.

milan.krimsky
25.03.2021 5 z 5

Rozhovor s hlavním protagonistou v seriálu "Třicet případů majora Zemana" Vladimírem Brabcem

RoBertino27
19.08.2020 4 z 5

Seriál 30 případů majora Zemana se stal kontroverzním, přitom není více kontroverzním než většina děl uvedených na obrazovkách v letech 1948-1989. Vladimír Brabec, jemuž seriálový policista notně poznamenal život i po stránce zdravotní se dokázal s jeho přítomností vyrovnat s nadhledem a na úrovni, stejně jako jeho kolegové Rudolf Jelínek, Jaroslava Obermaierová, Ivana Andrlová, Petr Štěpánek či Radoslav Brzobohatý.

iva23
15.07.2019 4 z 5

Pan Brabec se ctí ustál všechny, i ty rýpavé otázky, takže je to díky jeho odpovědím příjemný a zajímavý rozhovor.

Dandulka
23.11.2017 4 z 5

Myslela jsem, že tato kniha bude trochu o něčem jiném, ale i tak to bylo zajímavé čtení. Jen dost podbarveno dobou svého vzniku (1999).

dexterman
08.11.2017 5 z 5

Toto je velice dobré knižní dílo . Kniha je složena z dlouhého rozhovoru . Hlavní slovo zde má herec Vladimír Brabec . Dozvíte se zde hodně o zákulisí seriálu a postřehy a osobní názory pana Brabce . Krom něj například v knize dostává slovo Rudolf Jelínek, Jaroslava Obermaierová a další herci kteří popisují jak se k seriálu dostali . Doporučuji všem . Publikace je velice zajímavá . Nenudil jsem se ani na moment . Všem doporučují . Je nutné ocenit i krásné ilustrace ze samotného seriálu. Je na to velice bohatá. Autor si dal na tomto knižním díle opravdu záležet.

uhoř49
24.10.2016

Vcelku zajímavé otázky a odpovědi o seriálu,akorát některé se opakují vícekrát.

rozhovory vzpomínky herci major Zeman čeští herci

1994  86%Jiří Schelinger: Život a ...
1999  84%Major Zeman - Jak to vidím dnes
1998  100%Boj o hattrick