Magnus, mocný kouzelník

Magnus, mocný kouzelník https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374534/bmid_magnus-mocny-kouzelnik-Cdt-374534.jpg 5 4 3

Hluboko v lese v jeskyni, kam lidská noha nikdy nevkročila, žil kouzelník Magnus a jeho tři zvířecí přátelé – kočka Katastrofa, sova Agáta a pes Asterix. „Jaká jsou vaše nejtajnější přání?“ zeptal se jich jednou Magnus. „Vyslovte je a já je splním,“ sliboval mocný kouzelník. Zvířátka se nenechala přemlouvat a vmžiku kouzelníkovi prozradila, co si přejí. Leč ouha, Magnus v ten den patrně nebyl ve formě a kouzla se mu příliš nepovedla. Tedy až na jedno, to úplně poslední…... celý text

broskev28
16.07.2020 4 z 5

Líbí se mi ilustrace, taky nezvyklý, ale docela zajímavý styl prostorových pohádek a nejlepší (?) je kočka Katastrofa. Navíc mě příjemně překvapilo i množství textu, takže malí čtenáři se mohou trochu začíst, což nikdy není na škodu.

Kattie
24.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Kouzelník chce splnit přání zvířátkům, které s ním žijí. Nejde to. Kočka se mu směje, tak na ní sešle kouzlo a to se povede. Drobná knížka, syna baví, díky pohyblivým částem knížky interaktivní.

Kačaba79
11.04.2019 5 z 5

Další z prostorových pohádek která se u nás zabydlela. Provedení úžasné a příběh poučný.

Petra Bartíková
česká, 1984
2017  96%Rok v lese
2018  94%Co se děje v mraveništi
2019  85%Hmyzí hotel
2017  94%Rok v zahradě
2018  72%Město v noci

Kniha Magnus, mocný kouzelník je v