Bronzový klíč

Třetí ročník Magisteria měl být pro Calluma a jeho přátele, které celý kouzelnický svět oslavuje jako hrdiny, procházkou růžovou zahradou. Nebezpečí však číhá na každém rohu a Call zjišťuje, že bezpečno není nikde. A už vůbec ne v podzemních tunelech magické školy, kde číhá tajemný špeh, který mu usiluje o život. Callovou jedinou šancí je vypátrat ho dřív, než se on dostane k němu. To však není vůbec jednoduché, zvlášť když se školou začínají šířit znepokojivé klepy a on nemá nejmenší tušení, komu může věřit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311578/bronzovy-klic-OAA-311578.jpg 4.5133

Magisterium / Magistérium (3.)

The Bronze Key (2016)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Yoli

Kniha Bronzový klíč

Paja_Reine

Opět jsem byla nadšená. Děj se odehrával v Magisteriu, za což jsem byla strašně ráda, protože to mělo narozdíl od předešlého dílu takový ten správný nádech.

mrnka.t

Kniha měla neuvěřitelný spád, četla se na jeden nádech. A ten konec - proste chaos!

luboskniha
19.09.2018

Další díl a opět jsem měl knihu předčtenou téměř na jeden nádech. Napětí, akce, rychlí spád a ten závěr (dlouho jsem nečetl nic, kde by mi na konci knihy vyrazili dech). Opět pěkné čtení na zkrácení chvíle. Opět škoda, že není kniha delší. Autorky vymysleli zajímavý svět a myslím si, že by z něj dalo vyždímat mnohem víc. I tak se hned pouštím do dalšího dílu :)

Mymadworld
26.08.2018

K sérii jsem se dostala nedávno, ale nemůžu se od ní otrhnout, protože tady toto je bomba. Prvním dílem jsem výborně vnikla do světa Magisteria a konec Železné zkoušky mě naprosto rozsekal, druhý díl byl o něco slabší, ale tento to zase vytáhl nahoru, i když sem se občas trochu zamotávala, tak mě to neodradilo a u konce jsem byla i trochu v depce :). Tím, že čtu knihy opožděně, se můžu rovnou vrhnout na další díl, jenom ten poslední stále nechce vyjít.

kristijan
07.07.2018

Podle mě je to v porovnání se dvěma předchozími díly zatím nejlepší část série. U minulého dílu mi vadilo, že se velká část děje odehrávala mimo školu, která je na celé sérii určitě to nejzajímavější. Tentokrát jsem byl spokojen. Mám navíc pocit, že je Magisterium jako série nejsilnější, když se řeší méně závažné dějové linky, běžnější život ve škole a zajímavé pojetí magie. Jakmile se má někam posunout hlavní dějová linie Call = kapitán Rybák, už to bývá složitější a výsledek často působí tak nějak překombinovaně. Kvůli tomu, jak to dopadlo tentokrát, mám trošku obavy o další díl, pro který není, jak se zdá, moc dobrá startovní pozice. Ale to se uvidí příště. Tentokrát chválím za prostředí, napětí, detektivní zápletku a vtipného Jaspera.

Suou
18.03.2018

Tento diel mi prišiel o niečo slabší, zápletka nebola tak ohromujúca ako prvé dve knihy ale ten koniec.... autorky si vždy nechajú na koniec knihy jedno obrovské prekvapenie. Zatiaľ sa mi potvrdzuje že táto knižná séria je jedna z mojich naj. Ale pokračovanie si nechám na neskôr lebo 5. Diel ma vyjsť až na konci roka ... as neodolal a prečítam v angličtine. :D

ufounek173
13.02.2018

asi nejlepší díl,ale ten konec......

Wheezer
24.01.2018

Kniha byla naprosto úžasná. Špeha jsem sice tak trochu tušila ale přesto mě to překvapilo a ten konec ... díky tomu konci jsem chvíli uvažovala dát knize jen jednu *