Magie - rituály, cvičení, zaříkadla a rady

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příručka Magie je určena praktikujícím magikům a přináší informace, rituály, cvičení, zaříkadla a rady, jak do každodenního života začlenit psychickou sebeobranu a ochrannou magii. Tyto obranné techniky chrání člověka proti psychickým útokům, kletbám a dalším formám negativity, jež ohrožují jeho domov nebo zdraví. Podle autorky mají všichni lidé jisté nadpřirozené schopnosti (jasnovidnost, empatii, intuici…), které mohou při obraně proti negativní energii využít. Čtenáři této knihy se díky jednoduchým dotazníkům dozvědí, v čem spočívají jejich silné stránky, naučí se stanovit si hranice vůči ostatním lidem, určit problém na základě varovných příznaků a udržet se fit po fyzické, psychické a spirituální stránce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225188/magie-ritualy-cviceni-zarikadla-a-r-225188.jpg 3.88
Orig. název:

Practical Protection Magick: Guarding & Reclaiming Your Power (2011)

Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Magie - rituály, cvičení, zaříkadla a rady

Přidat komentář
Liatha
06.01.2018

Je to psané stytlem pro pokročilé, ale přesto jsou to úplné základy. Každý mág by měl vědět, co s upíry apod. Kniha je psaná čtivě a měla jsem jí přečtenou během chvilky. Nenáročná četba plná užitečných rad :)

NessaIssil
05.11.2016

Výborná kniha, která se čte lehce. Autorka nepřeskakuje z místa na místo, vše je vysvětleno. Úplně začínajícím bych ji nedoporučila, ale ti, kdo praktikují nějaký čas a již vědí "jak na to", určitě doporučuji!


Štítky

magie rituály a obřady

Autor a jeho další knihy

Ellen Dugan

Ellen Dugan
americká, 1963

Kniha Magie - rituály, cvičení, zaříkadla a rady je:

v Přečtených12x
v Knihotéce7x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit6x