Magický měsíc: Jak pracovat s magií lunárních cyklů

Magický měsíc: Jak pracovat s magií lunárních cyklů https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403725/mid_magicky-mesic-jak-pracovat-s-magii--2QZ-403725.jpg 4 3 2

Pochopení osmi magických fází Měsíce vám pomůže zlepšit a posílit každý aspekt vašeho života. Budete si moci udělat lepší představu o tom, co můžete očekávat v nadcházejících dnech a jak načasovat důležité události ve svém životě, od odeslání zásadních životních e-mailů třeba k žádosti o ruku! Měsíc může být jednak vaším průvodcem péčí o sebe a zároveň vaším organizérem. Zjistěte, proč může sladění se s Měsícem změnit váš život k lepšímu, jak můžete předvídat události příštích týdnů v souladu s Měsícem, poznejte mocné rituály a obřady pro práci s Měsícem, naučte se, jak pracovat s novoluním a učinit každou část vašeho života magickou, pochopte, proč je vrchol lunárního cyklu – úplněk – nejvhodnější dobou pro odstranění bloků a odpuštění, přínosy práce s energií Měsíce v určitý den. Seznámíte se také s afirmacemi, vizualizacemi a chorály, objevíte úlohu archandělů, bohyň a vzestupných Mistrů. Tato kniha je určena pro všechny, kdo chtějí vědomě utvářet své vlastní životy, prohloubit své spojení s přírodou a bohem a povznést svou duchovní praxi na novou úroveň. Takže vzhůru na Měsíc!... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus , Literatura naučná

Vydáno: , Anag

Moonology: Working with the Magic of Lunar Cycles

Pog
23.04.2023 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, která se stala součástí mého každodenního života :) doporučuji

citronekodvedle
17.03.2022 3 z 5

(SPOILER) První mě štvala autorka, jak je sebestředná? Potom nejspíš překladatel s kostrbatými větami. Ráda na instagramu sleduji lunarium, tedy ve kterém znamení se měsíc nachází který den. Koukám na to zpětně, aby jsem nebyla ovlivněná a dost často to vychází. Také pracuji s ženskou cykličnistí, která se mi s měsícem sladila. Takže chápu vnímám ty vlny energie jako při přílivu a odlivu. A proto mi tahle knížka dává smysl. Autorka za každou kapitolou dává otázky a odpovědi. Z odpovědí jsem kolikrát stejně nic nepochopila, nebo mi přišlo že odpovídá na něco jiného. Nejsem zkušený astronom nebo astrolog a přišlo mi to jako vyšší dívčí. Ovšem zmatek který nastal u určení mého (hvězdného či slunečního) znamení, což jsem nakonec pochopila že je mé znamení a já v tom hledala složitosti. Asi je kniha určená i pro lidi co neví jaké jsou znamení a nikdy o tom neslyšeli, mě to ale hodně zmátlo. Poté se hledalo vycházející znamení, já pochopila že je to Ascendent, ale pak mě to zase celou rozložilo a složilo. Prostě mě by stačili dvě věty kde by padlo vaše znamení a vypočítejte si Ascendent, který se počítá tak a tak. Později totiž pracujete s tabulkou a před tím je uvedený příklad který mě opět jen pomátl. Zpětně když jsem knihu otevřela po dvou dnech a opět si vše přečetla znovu, jsem pochopila, že to tam vše autorka uvedla. V podstatě se má pracovat s Ascendent i když v tabulce poté se píše o výchozím znamení. Bohužel ani jednou neuvedla příklad jak postupovat pokud máte jiné znamení než Ascendent. I když píše že Ascendent je nám tedy blíže. Mám v tom prostě zmatek. předuTabulka pro novoluní nakonec platí i pro úplněk,což mě taky dostalo, když je popsaná jako novoluní, čekala jsem v kapitole o úplňku tabulku novou. Jinak jsou následující kapitoly hezky sepsané. A knížka za přečtení stojí. Možná je napsaná za mě až moc dopodrobna a to mě hodně zmátlo. Když zjistíte jak s ní pracovat, můžete ji pak jen jednou za 14 dnů otevřít a kouknout jestli vám to sedí, nebo se podle ní někdo může i řídit a plánovat do předu.

Měsíc

2018  90%Astrologie pro každého
2014  89%Andělská astrologie
2019  73%Magický měsíc: Jak pracovat s magií lunárních cyklů

Kniha Magický měsíc: Jak pracovat s magií lunárních cyklů je v