Dobrodružství mezi piráty

Dobrodružství mezi piráty https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32548/dobrodruzstvi-mezi-piraty-32548.jpg 4 40 9

Magický domeček série

Čtvrtá kniha série Dobrodružné výpravy. Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo – otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese na daleký tropický ostrov. Upadnou však do zajetí pirátů, kteří hledají poklad. Podaří se jim vrátit zpět domů?... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Pirates Past Noon

Monike
Monike
02.01.2024 5 z 5

Opět nezklamala. Starší syn už ji čte sám a odpovídá na otázky v rámci soutěže o perly. Já pak jen přečtu a zkontrolují odpovědi. Super příběh!

jarkaska
jarkaska
13.06.2023 4 z 5

Tentokrát jsme si přečetly příběh Aničky a Kuby, kdy je magický domeček přenesl na pustý ostrov mezi piráty. Vnučkám se to líbilo, tak se podíváme ještě po dalších knihách série.

Fifo627
Fifo627
07.12.2018 5 z 5

je pekná a dobrodružná a z velkímy písmenami má peknu ilustraciu + je z minulosťi + je pekná aj spisovatelka Mari Popová velmi dobre píše a nie len to spisovatelka Mari Popová to píše aj velmi dobrodružne píše je to aj menej napínave doporučujem pre začiatočních čitaťelov a ešte niečo určite si prečítajťe hlavne vi začiatoční čitaťelia aspon jednu knihu od spisovaťelki Mari Popovej...

Vendula39
Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Další pěkná knížka od pana Osborna.

Kokoska
Kokoska
14.03.2016 5 z 5

Velice hezká knížka.

zuzi1162
zuzi1162
14.10.2014 5 z 5

Pro malé čtenáře uplně ideální. Krásně se to čte, vše je srozumitelné a příběh napínavý.

JanaDor
JanaDor
22.06.2014 4 z 5

Zatím jsem četla jen tento díl a líbil se mi. Velká písmena, jednoduchý, ale poutavý text, vše co by se mohlo líbit malému čtenáři. Určitě si přečtu i další díly.

kukurukuku
kukurukuku
21.04.2014 3 z 5

Z knih o Aničce a Kubovi se mi tato líbila nejméně. To mě ale neodradilo od čtení dalších dílů, které byly mnohem lepší.

Dulda
Dulda
14.04.2013

nechci být neslušná ale tato knížka je ponkud bez děje:-/

pro děti od 8 let

Kniha Dobrodružství mezi piráty je v