Dobrodružství mezi dinosaury

Dobrodružství mezi dinosaury https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60717/dobrodruzstvi-mezi-dinosaury-60717.jpg 5 53 10

Magický domeček série

První kniha série Dobrodružné výpravy. Vzhůru na výpravu za dinosaury! Stačí tak málo - otevři knihu, vyslov přání a magický domeček tě přenese třeba do doby pravěkých ještěrů. S Aničkou a Kubou zažiješ díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Ale pozor, všude číhá plno nebezpečí!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Dinosaurs Before Dark , 2003

jarkaska
16.06.2023 5 z 5

Tak teď jsme si přečetli, jak Kubík s Aničkou přišli k magickému domečku. Jejich první cesta byla mezi dinosaury. Pěkný a krátký příběh, který je třeba přečíst celý. Vnoučatům se líbil. Pro předškoláky krásné čtení.

Akvabela
14.06.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla dětem naráz. Když jsem viděla jak jsou napnuté, tak jsem se neodvážila čtení přerušit :-).

adela2316
08.05.2023 5 z 5

Kniha se nám doma líbila, příběh je moc pěkný. Určitě se pustíme časem i do dalších dílů Magického domecku. Malinko bych vytkla na mě příliš krátké věty. Trochu mi to stezovalo čtení;-)

Souteska
16.07.2022 5 z 5

Velká písmenka a napínavý příběh s obrázky, fajn knížka pro našeho 4,5 letého milovníka dinosaurů.

Vendula39
26.05.2018 4 z 5

Dobrá knížka.Doporučuji přečíst.

Nejedlinka
01.03.2018 5 z 5

Moc se mi líbilo, že je to knížka, která je určena hlavně pro děti

musa009
06.02.2016 5 z 5

Je to pěkná knížka.Líbíse mi.

fajka
04.02.2016 5 z 5

Dobrá knížka a přečtena za den!!!

majduli
14.04.2013 5 z 5

Líbilo se mi, že je o dinosaurech

malen
14.10.2011

Nenáročná knížka pro malé čtenáře, dobře se dětem čte, protože dospělák by to měl přečtené za hodinku .