Magická padesátka

Magická padesátka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34231/magicka-padesatka-34231.jpg 5 7 6

Ve třinácti kapitolách své optimisticky laděné knížky popisuje autorka konkrétní osudy řady žen, které po dovršení padesátky zůstaly po rozvodu osamělé a bez naděje, a nabízí netradiční řešení jejich nezáviděníhodné situace. V nenáročné knížce autorka odhaluje předsudky související se středním věkem a stářím a hlavně oponuje představě, že žena na prahu stárnutí se musí vzdát myšlenek na plnohodnotný život a lásku. Zdůrazňuje klady středního věku a snaží se čtenářkám vštípit pocit, že nikdy není pozdě na nové zážitky a nový vztah, začít znova a lépe závisí jen vlastní na vůli a odvaze. Jako bonus nabízí u každého případu speciální kouzla, magické praktiky a rituály profesionální čarodějky, které mají čtenářkám v boji se stárnutím a pasivitou pomoci. ... celý text

markoj05
23.04.2021 5 z 5

Byt se mi padesatka ani z daleka neblizi, zatim , tak se knizka suprove cetla. Vřele doporučuji.

ivanapraha
21.10.2017 5 z 5

Kniha k pobavení, zamyšlení, pobídnutí. Za mne palec nahoru a díky:-)

Stefi123
15.10.2017 4 z 5

Nechce se mi věřit,že příběhy končí tak šťastně .Kniha se čte skoro sama .Ale upřímně sama na takové štěstí moc nevěřím

Atanone
21.04.2017 5 z 5

Dobré optimistické čtení. Jelikož mě samotnou ta moje "padesátka" zanechala vcelku bez nějakých tragických pocitů,nechala jsem knihu kolovat mezi kamarádkami. Kdo ví-třeba díky ní přibylo čarodějek. Ale hlavně doufám,že jsem poslala dál hlavní poselství téhle milé knížky- že ženské srdce dokáže čarovat v jakémkoli věku a vždy to stojí za to.

mariva
13.05.2015 4 z 5

Čekala jsem trochu něco jiného, asi něco jako knihy od Susann Kubelka, s určitou motivací pro nás, kterým už je přes padesát. I když příběhy jsou snad až s příliš šťastnými konci, kterým se ani nechce věřit, povzbuzující jsou a že s padesátkou nic nekončí, to vím už dávno.

Damato
14.04.2015 5 z 5

úžasný dárek k 50-ti nám , pobaví a hlavně poznáte, že i když si myslíte, že na tenhle průšvih jménem život jste občas sama a plácáte se v tom s vidinou nejasného výsledku (jak ve výchově teď už samostatných dětí, tak ve vztahu k partnerovi, rodičům i sourozencům), tak přesně tyhle stavy vám tady někdo popíše, protože je už asi zažil - a to sakra hodně pomůže. Děkuji za tuto knížu