Magická chvíle

Magická chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453829/bmid_magicka-chvile-1KD-453829.jpg 4 27 4

Ryan je dcerou úspěšného podnikatele v oblasti zábavního průmyslu a v agentuře svého otce se stará o smlouvy s umělci. Teď však má před sebou příležitost stát se producentkou prvního televizního vystoupení slavného eskamotéra a iluzionisty Pierce Atkinse. Tajemný kouzelník Pierce sice dokáže okouzlit publikum, ale jinak je to uzavřený a osamělý muž. Jeho nešťastné dětství ho naučilo spoléhat se sám na sebe. Jen Ryan vidí bolest, která se skrývá za třpytkami a září jeho umění. Jenže bude její láska k němu natolik silná, aby ho přesvědčila, že to není žádná iluze, která nakonec zmizí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

This Magic Moment , 1983

ElessaRiverbow
13.12.2023 3 z 5

Fajn kniha na pár večerů. Rychle jsem se začetla a díky tomu, jak pěkně je to napsané, příběh rychle utíkal. Navíc to prostředí magie a kouzelníků bylo skvělé. Jediné, co mě během čtení rušilo, bylo divné dělení odstavců, kdy se v jednom dohromady objevily myšlenky jak Ryan, tak i Pierceho. Bylo to dost matoucí, protože jsem vždycky musela přemýšlet, čí myšlenky to tedy jsou. Celkově ty podivné skoky z jedné postavy na druhou bez změny kapitoly byly matoucí. Jak Ryan, tak i Pierce mi byli sympatičtí a to jiskření mezi nimi bylo úžasné. Trochu mi vadilo, že konec byl tak rychlý, nevadilo by knize přidat nějakých dvacet, třicet stran navíc. Není to žádné wow čtení, ale jako oddychovka k čaji je moc fajn.

~ 3,5/5 ~

olejnice
18.12.2020 3 z 5

Hodne eroticka kniha - obzvlast kdyz si ji vezmete do nemocnice po gynekologicke operaci????

ovpana
21.08.2015

Hezké oddechové počtení.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Krásný romantický příběh,dobře se mi četl.