Mafiáni

Mafiáni https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295557/mid_mafiani-Krz-295557.jpg 2 11 6

Lucie a Iva jsou studentky politologie. Jsou mladé, krásné a vše je jim jasné. Hlavně to, že čeští kluci smrdí, protože se nemyjí, a už vůbec si neholí podpaždí. I to je důvod, proč se Lucie zamiluje do pohádkově bohatého ruského disidenta Borise Semjonoviče. A je s ním opravdu šťastná. Jen kdyby nebyl tak trochu ženatý. Ovšem nic není, jak se jeví. Boris Semjonovič je ve skutečnosti exkluzivní bílý kůň v žoldu silné ruské mocenské skupiny. Je na něj napsán nemalý majetek, a to včetně opoziční televize a opozičních novin.... celý text

pinar
03.01.2022 5 z 5

Mně se to líbilo, možná i proto, že jsem nic neočekávala. Nicméně dobře vykreslená ruská a v protikladu US typická povaha i její podhoubí. několik zajímavých politologických úvah, pro mě to nakonec bylo docela zajímavé čtení. Včetně přesné charakteristiky přemýšlení některých VS-zlatokopek.

jprst
29.10.2021 odpad!

Označit tuto knihu za slátaninu vyznívá spíše jako chvála, ve skutečnosti je to daleko horší. Z knih tohoto autora, které jsem dosud přečetl, byla tato nejméně povedená a hodnocení jako odpad! si zaslouží.

Hell_Rihova
22.07.2020 2 z 5

Tak úplně nevím, co si o této knize myslet. Námět mi nepřišel úplně špatný, můžeme si jen představovat jak to chodí v kruzích mafie, ale zpracování mi nepřišlo už tak dobré. Možná, že kdyby na jedné stránce bylo o pár sprostých slov a brutality méně, četlo by se mi to líp.

ecila13
14.09.2017 1 z 5

Nerozumím tomu, kde se tam najednou vzal Havel. Chaos.

renova
01.09.2017 odpad!

Povrchní slátanina!!! Ztráta času.

anais
08.04.2017 odpad!

Neskutečná blbost opěvující Havla. Samý překlep, samá chyba. Jedním slovem nuda.