Mafián ekniha

od:

Mafián obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Tentokrát detektivka ze zločineckého prostředí je dalším (v pořadí již dvanáctým) dílem autorky Jany Javorské po sérii velmi úspěšných erotických povídek a milostných románů. Vyrůstal jako velmi zlobivé dítě. Není divu, že díky svým výstřelkům skončil za mřížemi. Když se vrátil z vězení, neuměl pořádně dělat nic jiného než vraždit. Jakmile zjistil, že po něm jde ruský mafiánský boss kvůli smrti svého syna, utekl raději do Německa, kde se nechal naverbovat k francouzským legiím. Při jedné akci byl vážně zraněn a pod falešnou identitou se vrací domů do Čech. Chce žít novým životem. Téměř se mu to podaří, ovšem pak se stane něco, čímž se mu temná minulost náhle vrátí jako bumerang. Jeho život ztrácí smysl. Jedinou myšlenkou je jen a jen okamžitá pomsta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290706/mafian-asP-290706.jpg 3.919
Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Mafián

Přidat komentář
Jaruš7
15.08.2020

Čtivá rychločetba, v husté akčnosti s neotřelými nápady snižující věrohodnost a jindy s přeceňovanými cituplnostmi, kterým schází atmosféra, ta je jen ve snových černých můrách.
(Hypnotické alibi), no, věřte, nevěřte je to zde.
Mafián není žoldák, ale hlava - člen klanu, a do tohoto titulu má hrdina knihy daleko, snad jeho jistá protistrana.

Lucie1990
26.05.2016

Úžasná kniha bavila mě od začátku do konce. Četla se skoro sama :-) Rychle to uteklo a už byl konec :-( Miluji knihy od této spisovatelky a ani tato mě nezklamala.


mrvikovak
30.04.2016

Zajímavý a ojedinělý styl Jany Javorské nezklamal. V moři teď tak oblíbených severských detektivek knížka působila osvěžujícím dojmem. Žádné množství postav s těžko zapamatovatelnými jmény, žádné dlouhé popisy. Prostě sympaťák Pepa s kterým proletíte příběhem od začátku až do konce ani nebudete vědět jak.

DariDerek
12.04.2016

Pro mě to byla taková jednohubka, pár stránek, ale plných děje a akce, takže si zase není na co stěžovat :) více v recenzi v záložkách :)