Madla a Ťap

Madla a Ťap https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28771/madla-a-tap-28771.jpg 5 13 4

Madla a Ťap, štěně a malý rys. Určitě je znáte ze stejnojmenného večerníčku! Seznámí se poté, co matka rysice tragicky zahynula, ale rysího sirotka naštěstí vypátral zoolog Aleš. Ten také dokáže, že rysík přežije a v Alešově pejskovi Madle najde nerozlučného kamaráda. Při jednom výletě se Alešovi zaběhnou a nenajdou cestu zpátky. A tak s nimi prožíváme dobrodružné putování Šumavou - hlubokými lesy, kolem horských jezer, slatin a samot i nejzapadlejšími končinami. Pro nezkušená mláďata je to putování plné nových objevů, ale také nebezpečí. Vždyť se Ťap málem utopí a střet s pytlákem se jim může stát osudným. Opětovné shledání s Alešem je o to radostnější.... celý text

Štěpinambura
25.09.2022 5 z 5

Krásná a přátelská kniha - doporučuji!

Hodná
02.05.2019 5 z 5

Krásná kniha,nádherné fotky,tato kniha je určena pro všechny věkové kategorie,pro milovníky přírody.

Lzicenka
10.04.2018 5 z 5

Úchvatné obrázky na každé stránce, takže při čtení se děti nenudily, neb na tento styl vyprávění o přírodě už dnešní děti, alespoň ty moje, většinou nejsou zvyklé. Taky to napětí a zklamání, když Aleš mláďata skoro našel a těsně je minul... a pak nám bylo líto, že už je konec.

honajz2
14.06.2012 5 z 5

Je to hezká knížka. Mám rád přírodu.