Láska & lítost ekniha

Madison a Logan jsou kamarádi od vysoké školy. Vždycky k sobě měli blízko, a v jednu chvíli dokonce zvítězí nad jejich přátelstvím vzájemná fyzická přitažlivost. Nenaplněný romantický vztah však ukončí sebevražda Madisoniny nejlepší kamarádky a zároveň Loganovy přítelkyně Cassie.Životní osudy Madison a Logana se rozejdou, ale po řadě let se znovu spojí. Obnovené přátelství přechází v milostný vztah, do něhož znovu zasáhnou stíny tragické minulosti. Logan a Madison nemohou být ani spolu, ale ani jeden bez druhého....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/284360/laska-a-litost-Yoo-284360.jpg 3.480

Madison & Logan 1.

Vydáno (ekniha), Baronet

Of Love & Regret

Kniha Láska & lítost

misa9077
02.05.2018

No takže jak začít... Když jsem se na Databázi podívala o čem zhruba ta kniha je, tak mě zaujala částečnou originalitou... Začátek knihy byl zajímavý, protože to vlastně začínalo od toho špatného a ne od ideálu... jenže pak se Madison začala chovat jako rozmazlenej harant a začala mě strašně štvát... vůbec jsem se nedivila jak Logan pokaždé reagoval, protože Madison se pro něco rozhodla a pak si to rozmyslela...
být jím, tak láska neláska, já bych se na ni už dávno vykašlala.... no zkrátka dostala jsem se ke 140 stránce a tu knížku jsem zahodila, protože jsem měla chuť dát Madison pořádně přes hubu, aby se už konečně vzpamatovala a děj byl už prostě o ničem... Nikdy jsem neodložila knížku, aniž bych ji dočetla, ale k téhle se nehodlám vracet.

Meryl555
16.04.2018

oproti některým komentářům mohu napsat, že kniha je čtivá a jsem zvědavá na druhý díl, romantika nechyběla, dobrá oddychovka

kacaaba
23.02.2018

No...nevím jak začít. Asi tím, že jsem dočetla jen ze zvyku. Opravdu to byla "Strašná slátanina". Ty vztahové pochody a chování hlavních hrdinů byly chvilkama až nechutný. Romantického na tom nebylo snad vůbec nic. Skákalo se od jednoho tématu k druhému... další díl asi raději číst nebudu a to je u mě co říct, protože bývám dost zvědavá, jak co dopadne.

Litocha
23.09.2017odpad!

Strašná slátanina.

ptavichripkaa
23.04.2017

SPOILER
Tak nějak mám po této knize hořkosladkou pachuť v ústech. Ze začátku jsem byla zvědavá, kam se příběh bude posouvat, protože anotace mě upoutala. Pak jsem postupně přestávala Madison chápat, proč se tak chová mi znělo v hlavě, ale když žádala Logana o odpuštění tak jeho reakce mě neskutečně nasrala - pardon, ale takhle ukončit vztah s životní láskou? A ten konec? No....přečetla jsem to na jeden zátah takže si 4* zaslouží.

Terka18
22.11.2016

Kniha mě ničím nezaujala, pořád se opakovalo to samé. Žádná změna, hlavní hrdinka na facku a ostatní postavy taky. Prostě žádné napětí, žádný zajímavý příběh. U knížky jsem postrádala snad všechno.

luciefeix
15.09.2016

nuda ktera se omílala stale dokola, hrdinové bez jakykoliv vlastností , ufnukaná hrdinka ktera chtela stale na neco mit cas ... nekdy se hold musi jednat hned a ne cekat az se nekdo urací , další díl uz nekupuji

Samira
21.05.2016

Ačkoli kniha není rozhodně špatně napsaná a příběh je čtivý, hrdinové mi k srdci nepřirostli. Nejprve se nepřirozeně dlouho obviňovali, aby pak opakovali stejné chyby. Je to věc individuálního vkusu, ale já se již do dalšího dílu nepustím. Za mne 2,5.

alzbeta4340
31.03.2016

Nic jsem od knihy nečekala, sousloví láska a lítost na mě nepůsobí nějak lákavě. Ale nakonec se z toho vyklubala čtivá oddechovka, navíc v průběhu románu děj pěkně gradoval. Není to nudné ani trapné, je to zábava přečtená za dva večery.

Nynuska86
24.02.2016

No, knížka se četla docela dobře, skoro sama a zápletka byla fajn. ALE hodně mi vadilo, jak se oba zachovali. Poprvé ke Cassie by se to snad ještě dalo omluvit mladickou nerozvážností, ale ke Kristině? To už bylo prostě moc!

EvaSupovic
13.02.2016

Kniha i námět se mi jako takový celkem líbil, ale už se mi fakt nelíbilo, že jeden když už chtěl, tak ten druhý ne......a zase od začátku.....no další díl si přečtu, jen proto, že jsem zvědavá :-/