Láska & lítost

Láska & lítost https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284360/bmid_laska-a-litost-Yoo-284360.jpg 3 100 26

Madison & Logan série

Madison a Logan jsou kamarádi od vysoké školy. Vždycky k sobě měli blízko, a v jednu chvíli dokonce zvítězí nad jejich přátelstvím vzájemná fyzická přitažlivost. Nenaplněný romantický vztah však ukončí sebevražda Madisoniny nejlepší kamarádky a zároveň Loganovy přítelkyně Cassie.Životní osudy Madison a Logana se rozejdou, ale po řadě let se znovu spojí. Obnovené přátelství přechází v milostný vztah, do něhož znovu zasáhnou stíny tragické minulosti. Logan a Madison nemohou být ani spolu, ale ani jeden bez druhého.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

Of Love & Regret , 2013

Terka18
22.11.2016 1 z 5

Kniha mě ničím nezaujala, pořád se opakovalo to samé. Žádná změna, hlavní hrdinka na facku a ostatní postavy taky. Prostě žádné napětí, žádný zajímavý příběh. U knížky jsem postrádala snad všechno.

luciefeix
15.09.2016 1 z 5

nuda ktera se omílala stale dokola, hrdinové bez jakykoliv vlastností , ufnukaná hrdinka ktera chtela stale na neco mit cas ... nekdy se hold musi jednat hned a ne cekat az se nekdo urací , další díl uz nekupuji

Samira
21.05.2016 3 z 5

Ačkoli kniha není rozhodně špatně napsaná a příběh je čtivý, hrdinové mi k srdci nepřirostli. Nejprve se nepřirozeně dlouho obviňovali, aby pak opakovali stejné chyby. Je to věc individuálního vkusu, ale já se již do dalšího dílu nepustím. Za mne 2,5.

alzbeta4340
31.03.2016 4 z 5

Nic jsem od knihy nečekala, sousloví láska a lítost na mě nepůsobí nějak lákavě. Ale nakonec se z toho vyklubala čtivá oddechovka, navíc v průběhu románu děj pěkně gradoval. Není to nudné ani trapné, je to zábava přečtená za dva večery.

Nynuska86
24.02.2016 3 z 5

No, knížka se četla docela dobře, skoro sama a zápletka byla fajn. ALE hodně mi vadilo, jak se oba zachovali. Poprvé ke Cassie by se to snad ještě dalo omluvit mladickou nerozvážností, ale ke Kristině? To už bylo prostě moc!

EvaSupovic
13.02.2016 4 z 5

Kniha i námět se mi jako takový celkem líbil, ale už se mi fakt nelíbilo, že jeden když už chtěl, tak ten druhý ne......a zase od začátku.....no další díl si přečtu, jen proto, že jsem zvědavá :-/

S. H. Kolee
americká