Láska & lítost

Láska & lítost https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284360/bmid_laska-a-litost-Yoo-284360.jpg 3 100 26

Madison & Logan série

Madison a Logan jsou kamarádi od vysoké školy. Vždycky k sobě měli blízko, a v jednu chvíli dokonce zvítězí nad jejich přátelstvím vzájemná fyzická přitažlivost. Nenaplněný romantický vztah však ukončí sebevražda Madisoniny nejlepší kamarádky a zároveň Loganovy přítelkyně Cassie.Životní osudy Madison a Logana se rozejdou, ale po řadě let se znovu spojí. Obnovené přátelství přechází v milostný vztah, do něhož znovu zasáhnou stíny tragické minulosti. Logan a Madison nemohou být ani spolu, ale ani jeden bez druhého.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Of Love & Regret , 2013

Jita160
07.11.2023 3 z 5

(SPOILER) Tohle byla posedlost.
Stále obviňování ,které vedlo k rozchodu když chtěla Madison tak už Logan ztratil zájem.
Měli společnou tragickou minulost s kterou oba bojovali po svém.
Sympatie k těmto hlavním hrdinům ke mně prostě nedošla.

monika0181
06.09.2023 4 z 5

Snažím se vždy pochopit, že knihu čteme v určitém naladění a rozpoložení. Většinou s hrdiny soucítím a chápu, že všechny problémy není možné vyřešit na dvou stranách knihy. Ale postava Madison fakt byla tady přes čáru. Její problém vlekoucí se celou knihou a pořád dokola se opakující se její myšlenkové pochody ubírají na zážitku z knihy. Kniha není špatná, ale na 6* to rozhodně není.

majka6541
12.04.2023 1 z 5

(SPOILER) Toxická láska...niekedy mi už liezli na nervy,Logan bol úplný idiot 8rokov bojoval aby ju získal a keď ju mal opustil ju lusknutim prsta a hneď s inou ženou...a Madison ani sa nevyjadrujem...zrelá pre psychiatra...a to ako ako sa správala ako nenormálne niečo....nevera za neverou ....len okolo nich spúšť zanechávali....

Laf
10.06.2021 4 z 5

Jako oddychovka super kniha. Líbila se mi. Jsem zvědavá, co přinese další díl :)

baty
23.11.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, pěkná oddychovka. Určitě si přečtu i druhý díl.

Ivet1990
12.09.2020 1 z 5

Abych byla upřímná, tak ani na potřetí jsem knihu nedokázala dočíst. Přišlo mi jako kdyby hlavní hrdinka se zasekla v minulosti a nechtěla se posunout v před.

Ála1968
22.08.2020 3 z 5

Příběh byl hodně čtivý a rychle utíkal.Madison byla protivná a nerozhodná,nevěděla co chce.Logan byl super.Ale četla jsem i horší a přečtu si i druhý díl.Jako oddychovka super.

georginaa
14.09.2019 3 z 5

V tomto příběhu mi připadá že se plete láska s chtíčem. Moc toho neprožívají jen divoký sex, ale co se týče spolužití se mi zdá úplně o ničem. Chápu, že někdo dokáže být tak posedlý tím druhým, že přehlíží podstatu vztahu. No uvidíme jak se s tím v druhém díle poperou a zda překonají minulost a budou mít nějakou budoucnost.

Niky91
14.09.2019 4 z 5

Příběh se mi líbil, bylo to čtivé.

prcek19
15.07.2019 3 z 5

Po knize sem sáhla z důvodu, že sem předtím četla Osudovou náhodu od stejného autora..oproti předchozí knize mě tato moc nezaujala..chvílemi mě Madison neuvěřitelně štvala tím, že se nemohla rozhodnout, co udělat a nebo i tím, že byla neustále na někom závislá, nedokázala vydržet chvíli sama..

malazluta
18.06.2019 3 z 5

Styl, kterým je tato kniha napsaná, je čtivý. Problém je ovšem hlavní hrdinka, která si sympatie čtenáře získá jenom stěží. No, jednou tuto knihu přečíst stačilo.

VAnna
14.04.2019 3 z 5

Knížka mě celkem bavila, od cca 130 strany bylo pár nečekaných zvratů. Občas mě nebavily nálady Madison.

Leninkka
06.01.2019 odpad!

Knihu jsem dočetla jen s velkým přemáháním a protože nemám ráda nedočtené knihy. Madison byla pro mě nesympatická, věčně nerozhodná a s chováním tak na 12 let. Logan měl teda můj velký obdiv, jelikož bych milou Madison velmi rychle poslala do patřičných mezí :)

Martinaa24
27.12.2018 4 z 5

Když jsem si četla na Databázi komentáře ke knize, moc se mi do čtení nechtělo, ale příběh byl nakonec velmi čtivý. Jen mě někdy vadila postava Madison, která byla věčně nerozhodná. Už se těším na druhý díl.

Maruš.D
03.05.2018 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, ačkoliv postava Medison je někdy nepříjemná, příběh je čtivý. Do Logana jsem se zamilovala téměř okamžitě. Příběj končí tak, že se na něj dá velmi dobře navázat, což se ostatně i stalo. Mám jen malou hrstku knih, které jsem nikdy nedočetla a tato mezi ně nepatří a patřit nebude. ;-)

misa9077
02.05.2018

No takže jak začít... Když jsem se na Databázi podívala o čem zhruba ta kniha je, tak mě zaujala částečnou originalitou... Začátek knihy byl zajímavý, protože to vlastně začínalo od toho špatného a ne od ideálu... jenže pak se Madison začala chovat jako rozmazlenej harant a začala mě strašně štvát... vůbec jsem se nedivila jak Logan pokaždé reagoval, protože Madison se pro něco rozhodla a pak si to rozmyslela...
být jím, tak láska neláska, já bych se na ni už dávno vykašlala.... no zkrátka dostala jsem se ke 140 stránce a tu knížku jsem zahodila, protože jsem měla chuť dát Madison pořádně přes hubu, aby se už konečně vzpamatovala a děj byl už prostě o ničem... Nikdy jsem neodložila knížku, aniž bych ji dočetla, ale k téhle se nehodlám vracet.

Meryl555
16.04.2018

oproti některým komentářům mohu napsat, že kniha je čtivá a jsem zvědavá na druhý díl, romantika nechyběla, dobrá oddychovka

kacaaba
23.02.2018 2 z 5

No...nevím jak začít. Asi tím, že jsem dočetla jen ze zvyku. Opravdu to byla "Strašná slátanina". Ty vztahové pochody a chování hlavních hrdinů byly chvilkama až nechutný. Romantického na tom nebylo snad vůbec nic. Skákalo se od jednoho tématu k druhému... další díl asi raději číst nebudu a to je u mě co říct, protože bývám dost zvědavá, jak co dopadne.

Litocha
23.09.2017 odpad!

Strašná slátanina.

ptavichripkaa
23.04.2017 4 z 5

SPOILER
Tak nějak mám po této knize hořkosladkou pachuť v ústech. Ze začátku jsem byla zvědavá, kam se příběh bude posouvat, protože anotace mě upoutala. Pak jsem postupně přestávala Madison chápat, proč se tak chová mi znělo v hlavě, ale když žádala Logana o odpuštění tak jeho reakce mě neskutečně nasrala - pardon, ale takhle ukončit vztah s životní láskou? A ten konec? No....přečetla jsem to na jeden zátah takže si 4* zaslouží.

S. H. Kolee
americká