Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko obálka knihy
Mé hodnocení:

Mach, Šebestová a pes paní Kadrnožkové Jonatán se s pomocí kouzelného sluchátka vydali do skutečného světa. Spolu s nimi se tu ale ocitli i známí darebáci Horáček s Pažoutem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193267/mach-sebestova-a-kouzelne-sluchatko-193267.jpg 3.334

Mach a Šebestová

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

VeruMalfoy

Tuhle knížku jsem měla z celé série Macha a Šebestové nejradši. Je vidět, že už jako malou mě přitahovala kouzla! :D

RendyaDav
18.01.2020

Taky oblíbené čtení mého syna.

iiiccc
06.09.2019

Mach a Šebestová jsou prostě kreslené postavy a jejich transformace do postav z masa a krve mi přišlo nešťastné. Samotný příběh mi připadá skvělý.

mia.com
24.10.2018

Tohle zpracování je sice už trochu blbina, ale stejně jsem jako malá žrala hlavně film a představu, že fakt někdo vyleze z televize :D

ivzu77
07.07.2018

Příběh zfilmovaného příběhu žáků 3.B, kteří se pomocí sluchátka vypravili za dobrodružstvím do světa lidí. Těšíme se teď na film.

tatafa
07.01.2017

Krásný, jedinečný příběh. Zde se povedla i velice vtipná a vkusná přeměna kreslených postaviček na reálné osoby. Vřele doporučuji!!

Kate.S
11.03.2013

Mach a Šebestová, dvě legendární postavičky, které jsem jako malá měla moc ráda. Zajímavý příběh a film je taky pěkný. Nic u čeho se musí přemýšlet. I teď se na něj občas s chutí podívám:)