Mach a Šebestová na cestách

Další pokračování příběhů dvou oblíbených školáků ze 3.B. V sedmi cestovatelských dobrodružstvích se s Machem a Šebestovou dostaneme do Paříže, na Severní pól, vykoupeme se s nimi v Amazonce, v Africe se utkáme s domorodým kouzelníkem, projedeme Austrálii, Havaj a Hollywood.

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4720/mach-a-sebestova-na-cestach-4720.jpg 4.130

Mach a Šebestová

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Mach a Šebestová na cestách

mia.com
27.08.2018

Další fajn příběhy :) Mach a Šebestová nikdy neomrzí.

whale77
28.05.2018

Dítě osmdesátek (rozuměj já) tuhle knížku pořád vnímá jako novinku, byť jí je medle skoro dvacet let! Podpořeno je to i tím, že nové díly nemám ani zkouknuté v jejich večerníčkové podobě. Čímž mi chybí i zvuková představa Nárožného hlasu a tudíž mi text připadá méně zábavný než v klasickém díle prvním (M & Š ve škole). Přesto jsou i tyto jednoduché příběhy pěkné, hravé, poučné, děti (i dospělé) pobaví, v naší nejstarší jejich příběhy obecně probudily lásku ke čtení a navíc – Born. Za mě pět bodů (možná s malým mínusem, protože i Macourkův kolega Vorlíček, jak jsem zrovna dneska někde četla, tvrdí, že točit druhé díly filmů nemá smysl).

Lidudu
20.02.2017

Není to stejně kouzelné jako ta první, ale můžu říct, že u prvního příběhu, kde Mach a Šebestová připravili tetě Vilmě dobrodružství na jaké do smrtí nezapomene, jsem se smála tak, až mi tekly slzy a nebyla jsem to schopná našemu osmiletému synovi dočíst, takže si to, značně otráven, musel dočíst sám.

veronie
10.01.2017

Velmi povedená kniha u které se čtenář nejen pobaví, ale ještě se něco dozví. Nám se líbila :)

tatafa
07.01.2017

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

WEIL
06.11.2011

Když se vyčerpá okruh domácího prostředí našich malých hrdinů, tak proč je neposlat na cesty?

I Bob a Bobek cestovali, i Maxipes Fík atd. Takže Mach a Šebestová chtěly podle autora taky poznat naši planetu.