Má rád hudbu, rád tančí

Psychopat, který se nedokázal vyrovnat s traumatem z dětství vraždí mladé dívky, se kterými se seznamuje na inzerát. S výjimkou první vraždy zůstávají dívky nezvěstné, vrah je ukrývá na svém rozlehlém pozemku. Role detektiva se ujímá Darcy Scott, mladá podnikavá žena, jejíž nejlepší přítelkyně patří rovněž mezi oběti, nespokojená s pátráním policie a proto se pustí do pátrání sama na vlastní pěst i za cenu rizika... Kniha se odehráváv současném NY a s hrdinkou projdete nejrůznější zajímavá místa a prostředí a má všechny atributy dobré detektivky, rychlý spád, akční děj, do poslední chvíle široký okruh podezřelých. Dobro nakonec zvítězí, padouch, který je navíc škodolibý a pozůstalým po obětech posílá s odstupem času balíčky s upomínkou na jejich blízké, je dopaden. Chtěli byste vědět, kdo to byl? Přečtěte si tu knihu nebo se podívejte na film - byla stejně jako i jiné knihy autorky zfilmována....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42584/ma-rad-hudbu-rad-tan-42584.jpg 4.3100
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Odeon

Loves Music, Loves To Dance · 1991

Kniha Má rád hudbu, rád tančí

zdenaR

Napínavé od začátku až do konce.
Velmi čtivé.
Doporučuji :-)))

Angelicca

Spisovatelka, opět nezklamala! Kniha byla napínavá od první stránky, příběh byl tak čtivý a zamotaný, že jsem do poslední chvíle netušila, kdo je za vše zodpovědný. Skvělá detektivka z prostředí vyšších vrstev, moc se mi líbila a vřele doporučuji k přečtení!!:)

Herča76

Jedna z lepších od této autorky, teď se chystám na filmové zpracování a pak zhodnotím. Ale už teď tuším, že film na knihu mít nebude :-).

nero 13

Moje druhá detektivka od této autorky a musím uznat že obě byly perfektní. V má rád hudbu, rád tančí je několik osob které by mohly být vrahem a až téměř do konce jsem neuhádl kdo z nich to je.

Godžaver
13.08.2018

Skvělá detektivka.

moničina
12.07.2018

Dobre napísaný príbeh, i keď film bol omnoho lepší.

Nika91
12.01.2018

Zprvu jsem se ztrácela v množství postav. Autorka má určitě i lepší knihy

magdalena13
13.11.2017

Opět pěkná kniha, čtivá. Napínavé čtení s nápaditou zápletkou.

Mary Higgins Clark
americká, 1927

všechny knihy autora

Kniha Má rád hudbu, rád tančí je v