Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324808/mid_ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4 596 210

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Daisy in Chains , 2016

mischinka
11.04.2020 5 z 5

SPOILER!:Kniha se mi líbila, být někdo uvádí, ze mu vadil zdlouhavý úvod, mne nikoliv, naopak mi to hezky do celého příběhu zapadlo. Jen konec tedy nabral velmi rychlý Spád, těšila jsem se na soudní proces a jak ho z toho vyseka..

Hvězdinka
09.04.2020 3 z 5

Příjemné čtení, rychle to uteklo, závěr překvapující.

veselaa
04.02.2020 2 z 5

Tuto knihu jsem četla na dvakrát,nemohla jsem donutit.První část je taková pomalá,kniha je jiná, než jaké jsem od autorky četla.

pinar
29.01.2020 2 z 5

No, monžá jsem měla vyšší očekávání díky hodnocení zde. Psychologie postav se byla na začátku nadějná, ale dále se osoby nerozvíjely, jejich jednání dále nebylo konzistentní a bylo hodně násilné. Největším zklamáním bylo potom závěrečné řešení (které jsem už od půl knihy tušila), ale bylo doplněno absurdními motivy, zdálo se mi za vlasy přitažené a nevěrohodné.

Ticiana
19.01.2020 3 z 5

Kniha mohla byt o polovinu kratší. Prislo mi ze v první půlce se absolutně nic nestalo. A konec byl na 40 posledních stránkách. No mnohem slabší než kniha Uz ted jsi mrtvá...

Pavlnka
16.01.2020 4 z 5

Kniha byla moc zajímavá a čtivá. Líbilo se mi střídání vyprávění, dopisů a novinových článků. S touto autorkou nešlápnete vedle.

Shanib
05.01.2020 3 z 5

Ze série Lacey Flint jsem byla nadšená, a tak jsem od této knihy měla vysoké očekávání, které se nakonec bohužel nenaplnilo. Do čtení jsem se kolikrát musela nutit a už dlouho se mi nestalo, že by mi kniha zabrala tolik času. Hodně jsem se nudila, přišlo mi, že děj nebyl příliš vygradovaný a když už se konečně mohlo něco dít, tak to bylo rychle ukončeno. Závěr přišel zničeho nic, až to vypadalo, jako by si autorka řekla, že už je kniha moc dlouhá a potřebuje to teď hned na dvaceti stránkách ukončit...stejně tak to mohla ukončit o sto stránek dříve a nic by se nestalo.

Simmminek
01.01.2020 5 z 5

Děj se mohl rozběhnout trochu dřív. Začátek knihy byl pro mě nudnější a to mám zálibu o vězeňství, odsouzené a případy. Když se ale děj rozjel, měla jsem problém knihu odložit. Vždy když už jsem si byla jistá, jak to všechno dopadne, tak se vše změnilo a já přemýšlela od znovu, kdo je vrah. :-) Nakonec jsem byla překvapená úžasným závěrem. Možná až zbytečně otevřený konec, který si každý domyslí dle svého. Překvapilo mě, jak jsem si na konci přála, ať vše dopadne jinak a doufala, že láska vyhraje nad spravedlností. :-D

moudivlacek
01.01.2020 4 z 5

Skvělé, ale jiné jsem to od této autorky ani nečekala. Každopádně skvělý psycho-thriller. A zas je tu nový způsob, jak se zbavit mrtvoly. Způsob, jak vyjádřit svou pomstu a zároveň lásku k jedné osobě - výjimečný, i když ne ojedinělý. Hlavní hrdinové skrývají svou pravou minulost a je otázka, kdo se prozradí první, ten totiž prohraje.
Konec je dle mého "trochu" otevřený, každopádně ve mně rozehrál další možné pokračování.
Wow!

Marta_P
18.12.2019 5 z 5

Za mě top top top kniha, kterou jsem přečetla za jeden den, aji jíst jsem zapomněla :-D tohle byla fakt pecka a dlouho ještě budu na příběh vzpomínat :)

MishkaPlacha
26.11.2019 5 z 5

Sharon prostě umí! Autorku si hlídám a hned jak něco vyjde jdu po ní :))) Tento příběh byl strhující, pak bum jedna věta a všechno mi došlo. Tato kniha je jedna z mých nejoblíbenějších, co sem kdy četla.

Oksalakka
18.11.2019 5 z 5

Dominu se naštěstí nepodařilo zavraždit tenhle skvost tmavou a zájem naprosto nevzbuzující obálkou (téhle knihy si v knihkupectví opravdu nevšimnete), takže mi padla do ruky a díky za to! Skvělý psychothriller s hodně překvapivou pointou. První setkání s autorkou a musím říct, že velmi vydařené, hned si jdu pro její další věci.

MonikaV
18.11.2019 5 z 5

Další vyladěná parádička od S.J.Bolton, ta snad ani neumí psát špatně.

bizonka
01.11.2019 5 z 5

Luxusní záležitost, napínavá až do konce, i když jsem tušila, kdo je pachatel.

pastelka53
01.11.2019 3 z 5

I přesto, že zaskočí počtem stran, děj ubíhá mílovými kroky.
Byla jsem mile překvapená jak lehce se mi kniha četla a jak držela v napětí. Už, už jsem si myslela, že vím jak to všechno je,ale přišel zvrat a vše bylo jinak.

anet8843
29.09.2019 4 z 5

Po detektivce sáhnu už jen velmi zřídka, protože jsem z nich znuděná. Tady mě přilákalo téma spíše než detektivní to psychologické - tedy fenomén žen, které milují vrahy.
Byla jsem velmi mile překvapená. I když je kniha hodně tlustá, tak utíká velmi rychle. Po dlouhé době jsem po celou dobu knihy nepřišla na pointu, tedy něco jsem si chvíli myslela, ale pak jsem zase měla pocit, že je to jinak.
V rámci žánru je to velmi milá záležitost.

GaleW
12.08.2019 3 z 5

Tak napůl, první půlka mě moc nebavila, ale zase dávám body za originální vyústění celého příběhu. Jen pořád nevím, zda se odhodlám k další knížce této autorky....

Ouninka
30.07.2019 5 z 5

Moje první knížka od Sharon J.Bolton - neumím slovy popsat, jak se mi kniha líbila, tuto knihu jsem doslova hltala a nějak se nemůžu smířit s tím, že je už konec a já ji dočetla......během celé knížky se u mě střídaly sympatie k jednotlivým osobám...od jednoho k druhému, stejně tak i můj typ na skutečného vraha. Je to první kniha, která mi nedala spát a přemýšlela jsem o faktech, které jsem se dozvěděla..jedna důležitá věc k případu mě napadla dokonce až v noci....na konci knihy mi spadla brada a to doslova! Za mě opravdu dokonale propracovaná kniha, skvost knihovny, který nedám z rukou :)!!! DOPORUČUJI VŠEM, i těm, co vraždy a detektivky zrovna nemusí....pro mě tento žánr byl také novinkou :)!

oleg
26.07.2019 4 z 5

Trochu zdlouhavé ale jinak pěkné čtení a nečekaný konec...

ilčidlo
23.07.2019 4 z 5

Ostatní detektivky od této autorky se mně lépe četli ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak to zase byla svižná a čtivá detektivka a tak strhávám jednu hvězdičku

soudní procesy sérioví vrazi psychologické thrillery

Sharon J. Bolton
britská, 1960
2015  89%Volavka
2017  84%Má ji rád, nemá ji rád
2016  92%Tak to je, tak to bude
2014  86%Obětina
2019  76%Rakvář

Kniha Má ji rád, nemá ji rád je v