Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324808/mid_ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4 596 210

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Daisy in Chains , 2016

xNelly
11.08.2017 5 z 5

opravdu skvělá věc... byť je to na stránky silná knížka, skvěle vtáhla do děje, ani chvilku jsem se nenudila a občas nedýchala.... a konec překvapil! Něco jsem sice sama vydedukovala,ale zbytek jsem rozhodně nečekala...

Nelly
10.08.2017 4 z 5

Čtivá kniha, spíše psychothriller než klasická detektivka. Poměrně silnou knihu určitě přelouskáte rychle - krátké kapitoly, stále se něco děje - i když často jen na psychické úrovni (po dočtení si to ještě budete znovu skládat v hlavě) - prostě autorka snad ani neumí zklamat. Jen já blbec zpočátku pořád čekala, kdy se tam objeví Lacey nebo někdo z jejího okruhu, ale kniha je zcela mimo známou sérii.

Michaela91
08.08.2017 4 z 5

Knížka je opravdu velmi čtivá. Na to jak je objemná děj utíká strašně rychle.

Lucik87
07.08.2017 3 z 5

No tak já vám tedy nevím. Vzhledem ke kladným recenzím jsem asi víceméně zklamaná. Příběh má potenciál, ale knihu bychom mohli zkrátit asi na 250 stran. Protože ta omáčka, to nezáživné neokořeněné nic okolo, to mě tedy fakt nudilo. Velké zklamání, do další knihy od této autorky nejdu.

hruskovalucie93
04.08.2017 5 z 5

Skvělé! Výborně zpracované, překvapivé a velmi čtivé. Trošku mě otravovali dopisy adresované "jeho lásce".

axi81
03.08.2017 4 z 5

Jako dobrý. Jen si říkám, kam se mi poslední dobou poděli takoví ti normální poctiví vrazi :)

boeink
03.08.2017 5 z 5

Včera večer jsem dočetla. Byla moje druhá od S.J.Bolton a moc se mi líbila. Četla se dobře a ten závěr byl pro mě překvapivý. Tušila jsem sice, že něco bude asi jinak, než se zdá, ale takový zvrat jsem fakt nečekala. S.J. to perfektně promyslela!

irskádívka
02.08.2017 4 z 5

Kniha je nesmírně zajímavá, výborně vystavěná, příběh graduje, závěr je překvapivý a bez sladkého happy-endu.
Rozsah mi nebyl na překážku - koneckonců, jsem čtenář, co bych dělala, kdybych nečetla?
Knihu můžu doporučit, rozhodně je nadprůměrná.

agnes25
30.07.2017 5 z 5

Jedním slovem - skvělé!

Sorrow
29.07.2017 3 z 5

Ta kniha je hrozně dobrá. Fakt. Styl psaní na vysoké úrovni (v rámci oddechové literutary), žádné zbytečné plácání (což je na více než pěti set stranách úctyhodné), odsýpá to, postavy jsou zajímavé a nestereotypní - zkrátka samá superlativa... Jenže té zápletce se nedá věřit, že ne?
Jo a to protetické "v" v překladu mě tady dost točilo...

Hella
29.07.2017 4 z 5

Sláva - tak konečně zase vzestupná tendence .... pro mě výrazně lepší než dosud Boltonové nejslabší Volavka. Nicméně jsem po celou dobu četby neměla jasno, jak vnímám hlavní hrdinku. Nebyla mi sympatická (kdo by taky byl, když dostává na svobodu usvědčené vrahy, že?), byla víc než divná (proč by pomáhala odporným vrahům?) a jednoduše mi ani trochu neseděla. Ale příběh byl poměrně čtivý a napínavý, tak nakonec hodnotím 4/5.

happy-smile
25.07.2017 4 z 5

Dobře napsané. Spisovatelka nás opět dokáže přelstít a na konci pěkně překvapit. Možná by to chtělo knihu trochu zkrátit, přece jenom takové téma na skoro 600 stran je dost. Ale i tak doporučuju.

DariDerek
24.07.2017 4 z 5

velmi dobrý thriller-detektivka, kdy na konci jsem nevěděla, co to na mě všichni zkouší :-) Líbilo se mi a já teda neměla tušení, jak se to všechno vyvrbí. Jen je škoda, že to na mě nezanechalo takový "wow efekt" jako na jiných čtenářích. Ale sto lidí, sto chutí. :-) recenze na www.Chrudimka.cz

bezzink
22.07.2017 3 z 5

Velmi povedena kniha. Za me jsou to ale jen 3 hvezdy. Za prve jsem se od knihy odtrhnout mohla, cili az tak moc me nechytla (to jsou jine podobneho zanru, kvuli kterym se nutim cist do rannich hodin) a za druhe zaver nebyl tak uplne sokujici, jelikoz napoved a naznacovani bylo v knize dost, aby si clovek udelal urcity obrazek. Mozna se k autorce jeste vratim, ale k oblibenym ji nezaradim.

klara225
21.07.2017 5 z 5

Knížky od S.J.B. jsou jistotou kvalitního čtení a skvělého zážitku. I tady nechyběl šokující závěr. Něco jsem tušila bohužel už z některých komentářů níže, ale stále jsem si říkala NE, TAKHLE TO PŘECE NEMŮŽE DOPADNOUT. Po dočtení knížky budete mít chuť si ji hned přečíst znovu.

Co se týče nakladatelství DOMINO, nejde mi na rozum, jak se mohlo přihodit, že mají problém s prodejem knih této autorky. Pravděpodobně neschopnost udělat knížkám řádnou propagaci. Budu muset oprášit angličtinu a další díly ze série Lacey Flint nakoupit z VB přes Ebay, protože to za to opravdu stojí.

ptoček
20.07.2017 5 z 5

S. J. B. me prostě nezklamala!!! Perfektní, do poslední stránky napínavé

broskev28
19.07.2017 3 z 5

Souhlasím s tím, že kniha je velmi čtivá - já si naplánovala úklid, ale nebylo mi dáno, dokud jsem nedočetla. Jenže . . .
Možná jsem sklerotička, ale z téhle knížky si zřejmě po letech vybavím, že jméno Daisy má něco společného s kopretinou a že hlavní hrdinka měla modré vlasy. Takže jako kniha na dovolenou bezva, vřele doporučuju. Ale Knihu pěti hvězd budu hledat úplně někde jinde.

Boby17
18.07.2017 4 z 5

Moje první setkání s paní Boltonovou. Knížka se četla dobře, přesto po kratším přemýšlení jsem dal čtyři hvězdy. Přece jen koncovku jsem už nějak tušil a ke knize se znovu vracet nebudu.

Mišutamyš
15.07.2017 5 z 5

Skvělé početní a překvapivý závěr, autorka opět nezklamala. Plný počet hvězdiček, užila jsem si každou řádku.

Haen
15.07.2017 3 z 5

Nalákalo mě vysoké hodnocení, ale nějak jsem se s příběhem minula.

soudní procesy sérioví vrazi psychologické thrillery

Sharon J. Bolton
britská, 1960
2015  89%Volavka
2017  84%Má ji rád, nemá ji rád
2016  92%Tak to je, tak to bude
2014  86%Obětina
2019  76%Rakvář

Kniha Má ji rád, nemá ji rád je v