Lunární uzly a reinkarnace

Lunární uzly a reinkarnace https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62438/lunarni-uzly-a-reink-62438.jpg 5 6 1

První část astrologie reinkarnace předkládá kompletní přehled uzlů podle znamení a umístění v domech.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Eugenika

The Moon´s Nodes and Reincarnation , 1975

vesterose
vesterose
21.08.2018 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Z odborného pohledu ji považuji za originální a pro astrology užitečnou. Přestože je bohatá na informace, je napsaná ve velmi lehkém esejistickém stylu, takže je radost ji číst. S postupem výkladu dokáže držet krok i začátečník, pokročilý se ale zároveň nebude nudit.

Kniha představuje metodu výkladu horoskopu založenou na umístění lunárních uzlů. Interpretace uzlů je navrhována jako první krok ve výkladu horoskopu. Krok, při kterém si astrolog vytváří obecný obrázek o zrozenci. Na pozadí této celkové charakteristiky pak lépe vyniknou souvislosti mezi významy dalších prvků horoskopu. Výklad lunárních uzlů dostačuje i pro pouhou rychlou předběžnou orientaci v horoskopu.

Tato metoda mi zprvu přišla neopodstatněná, styl knihy příliš odlehčený a "řídký" a četbu jsem kvůli špatnému prvnímu dojmu dlouho odkládal. Knížku jsem si nakonec přečetl spíš kvůli její formě než obsahu. Jednou, když jsem narychlo hledal nějaké čtení na cestu, jsem sáhl po této knížce, protože byla malá a kvůli antipatii by mi nebylo líto, kdyby se poničila.
Dojem z knihy po přečtení byl velmi dobrý a je mi líto, že jsem si nekoupil další díly série, dokud byly snadno k mání.

2003  100%Astrologie sexuality
2010  93%Karmické vztahy
2002  70%Ascendent
2000  93%Lunární uzly a reinkarnace
2001  92%Radost a bod štěstí

Kniha Lunární uzly a reinkarnace je v